Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 725
LG , 5
Nokia , 4
Sony , 2
Google , 2
Huawei , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Sht 00:51 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 9

44 990 LEK

09 Sht 17:08 Telefona celular , Fier

OKAZION!! Samsung A20e 32GB, 130mije

130 LEK

03 Sht 12:25 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung A6

14 000 LEK

28 Gush 21:39 Telefona celular , Elbasan

Samsung galaxy note 8 64gb

280 LEK

13 Gush 14:17 Telefona celular , Durrës

SAMSUNG A50 128gb memorie/4gb ram

17 000 LEK

13 Gush 14:00 Telefona celular , Durrës

SHITET SAMSUNG A50 128gb memorie/4gb ram

17 000 LEK

06 Gush 15:41 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J8

1 700 LEK

06 Gush 10:36 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 9

290 EUR

05 Gush 18:03 Telefona celular , Fier

SAMSUNG GALAXY NOTE 9

500 LEK

27 Korr 13:16 Telefona celular , Kucovë

SAMSUNG S6edge

10 000 LEK

24 Korr 18:05 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A51

290 EUR

24 Korr 18:05 Telefona celular , Tiranë

Samsung A51

275 EUR

19 Korr 04:21 Telefona celular , Elbasan

Samsung a50 dhe samsung j7 2017

340 LEK

09 Korr 01:20 Telefona celular , Tiranë

SHES Samsung Galaxy S9

32 000 LEK

03 Qer 10:01 Telefona celular , Tiranë

samsung okazion

70 LEK

31 Maj 21:31 Telefona celular , Durrës

Blej note 9 per pjese

23 Maj 12:33 Telefona celular , Berat

Samsung s9

340 LEK

22 Maj 21:21 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy 9 plus

350 EUR

21 Maj 14:50 Telefona celular , Vlorë

SAMSUNG GALAXY J4 2017

80 LEK

18 Maj 15:52 Telefona celular , Durrës

Samsung Note 10

500 EUR

11 Maj 17:21 Telefona celular , Fier

Shitet samsung J5 2016 ose nderrohet

140 LEK

29 Pri 17:08 Telefona celular , Elbasan

Shitet

10 000 LEK

29 Pri 16:49 Telefona celular , Elbasan

Shitet okazion

16 000 LEK

28 Pri 14:19 Telefona celular , Vlorë

samsung galaxy s9

400 EUR

30 Mar 16:19 Telefona celular , Durrës

Galaxy Note8

35 000 LEK

11 Mar 13:00 Telefona celular , Korçë

Samsung S7 edge 9 /10

155 LEK Çmimi me zbritje

08 Mar 11:20 Telefona celular , Shkodër

samsung

95 EUR

05 Mar 11:40 Telefona celular , Berat

Galaxy s9

3 300 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione