Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 725
LG , 5
Nokia , 4
Sony , 2
Google , 2
Huawei , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Mar 19:00 Telefona celular , Tiranë

samsung m10 2019

120 LEK

20 Mar 19:00 Telefona celular , Tiranë

samsung m10 2019

120 LEK

20 Mar 19:00 Telefona celular , Tiranë

samsung m10 2019

120 LEK

17 Mar 10:50 Telefona celular , Durrës

Shes samsung note 9 345 mij lek

345 LEK

13 Mar 16:42 Telefona celular , Tiranë

Kerkoj x ose xs te thyer

1 LEK Çmimi me zbritje

12 Mar 21:10 Telefona celular , Tiranë

Samsung not 9

35 000 LEK

22 Shk 12:05 Telefona celular , Berat

Samsung Galaxy Note 9

35 000 LEK

20 Shk 19:31 Telefona celular , Berat

Samsung Galaxy Note 9

35 000 LEK

20 Shk 16:10 Telefona celular , Tiranë

Shitet Galaxy s9

270 LEK

14 Shk 17:54 Telefona celular , Korçë

Shitet Samung Note 9

350 LEK

13 Shk 15:25 Telefona celular , Korçë

Shiten

380 LEK

08 Shk 22:19 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note9

39 000 LEK

04 Shk 13:12 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 20 ULTRA 5g

620 EUR

03 Shk 04:15 Telefona celular , Durrës

Iphone 8 64 GB OKAZION

259 LEK

02 Shk 08:51 Telefona celular , Tiranë

Samsung S9 64 GB

37 000 LEK

01 Shk 08:15 Telefona celular , Vlorë

Samsung S6 gold

99 EUR

31 Jan 18:19 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy S8 Edge

80 EUR

21 Jan 23:46 Telefona celular , Elbasan

A30

117 LEK Çmimi me zbritje

06 Jan 15:41 Telefona celular , Tiranë

Note 9 128Gb

345 EUR

04 Jan 13:28 Telefona celular , Fier

SHITET SAMSMUNG GALAXY NOTE 8

290 LEK

04 Jan 02:02 Telefona celular , Tiranë

samsung a7

12 000 LEK

15 Dhj 14:10 Telefona celular , Tiranë

samung

350 EUR

22 Nën 17:22 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A10

120 LEK

15 Nën 10:26 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung A21s

220 LEK

10 Nën 12:18 Telefona celular , Lushnjë

Samsung galaxy A6 2018

15 000 LEK

10 Nën 10:50 Telefona celular , Fier

samsung note 9

300 LEK

14 Tet 20:31 Telefona celular , Tiranë

shitet celular

250 LEK

30 Sht 17:35 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy S9

30 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione