Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 725
LG , 5
Nokia , 4
Sony , 2
Google , 2
Huawei , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Tet 13:08 Telefona celular , Durrës

Shiten

21 Tet 11:42 Telefona celular , Tiranë

samsung note 9

260 EUR

16 Tet 14:34 Telefona celular , Durrës

Samsung ne shitje

120 LEK

29 Sht 17:53 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S21 5G/CE

570 EUR

28 Sht 20:47 Telefona celular , Korçë

Samsung j6

100 LEK

22 Sht 19:42 Telefona celular , Tiranë

Shitet telefoni Samsung S8 ne gjendje 9/10

20 000 LEK

17 Sht 22:29 Telefona celular , Tiranë

Samsung note 9

25 000 LEK

15 Sht 21:08 Telefona celular , Vlorë

Shes celular okazion

18 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Sht 22:58 Telefona celular , Tiranë

note 9 512G. 8Ram

400 LEK Çmimi me zbritje

18 Gush 17:22 Telefona celular , Fier

S10e okazion

20 Korr 13:38 Telefona celular , Elbasan

Samsung j3

17 Korr 17:30 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung s9

190 LEK

16 Korr 20:54 Telefona celular , Fier

Shiten 3 Telefona

16 000 LEK

16 Korr 16:42 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy s8+

20 000 LEK

16 Korr 14:42 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy s8+

20 000 LEK

13 Korr 17:18 Telefona celular , Tiranë

Samsung note 9

300 EUR

07 Korr 06:05 Telefona celular , Tiranë

shitet note 9 128gb

30 000 LEK Çmimi me zbritje

05 Korr 16:20 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

89 999 LEK

05 Korr 15:20 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

89 999 LEK

05 Korr 14:40 Telefona celular , Elbasan

Shitet A20

80 000 LEK

05 Korr 12:07 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

70 000 LEK

04 Korr 23:57 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

70 000 LEK

01 Korr 16:37 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Note 9

30 000 LEK

29 Maj 19:13 Telefona celular , Tiranë

Samsung S9 Plus

235 LEK

11 Maj 12:28 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 9 (6/128)

270 EUR

01 Maj 16:56 Telefona celular , Tiranë

Shitet galaxy a30

9 000 LEK

29 Pri 18:08 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 9

300 EUR

13 Pri 12:23 Telefona celular , Tiranë

Shitet galaxy a30

120 LEK

09 Pri 04:34 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi Mi 9T

25 000 LEK Çmimi me zbritje

05 Pri 02:56 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 9

240 LEK Çmimi me zbritje

04 Pri 12:49 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 9 128gb

220 LEK

24 Mar 20:29 Telefona celular , Shkodër

Samsung A20

120 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione