Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 725
LG , 5
Nokia , 4
Sony , 2
Google , 2
Huawei , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Sht 12:55 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 9 - 128 GB

200 LEK

29 Gush 16:55 Telefona celular , Tiranë

Shitet okazion

550 EUR

24 Gush 09:42 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung M20

100 EUR

16 Gush 12:03 Telefona celular , Lushnjë

Ndrrohet iphone x

11 Gush 15:46 Telefona celular , Elbasan

Samsung s9

13 000 LEK

07 Gush 10:23 Telefona celular , Durrës

Gjendja 9/10

390 EUR

07 Gush 10:17 Telefona celular , Durrës

Gjendja 9/10

300 EUR

15 Korr 14:54 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG- J6+

12 000 LEK

11 Korr 14:31 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG- J6+

11 000 LEK

11 Korr 14:25 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG- J6+

11 000 LEK

11 Korr 13:30 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG- J6+

120 EUR

04 Korr 18:45 Telefona celular , Tiranë

Samsung A10

8 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Qer 14:57 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy s9+

20 000 LEK

12 Qer 18:51 Telefona celular , Tiranë

Samsung Z Fold

450 EUR

05 Qer 23:01 Telefona celular , Shkodër

A50 128GB

15 000 LEK

05 Qer 20:32 Telefona celular , Shkodër

A50 128GB

15 000 LEK

10 Mar 18:53 Telefona celular , Tiranë

Samsung note 9 230euro

230 EUR

02 Mar 11:47 Telefona celular , Tiranë

samsung

220 LEK

24 Shk 20:42 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy A10s

999 999 EUR

15 Shk 23:55 Telefona celular , Pogradec

Samsung

290 LEK

15 Shk 23:55 Telefona celular , Pogradec

Samsung

290 LEK

15 Shk 23:47 Telefona celular , Pogradec

Note 9

290 LEK

12 Shk 22:15 Telefona celular , Tiranë

Samsung 9+

21 000 LEK

31 Jan 04:16 Telefona celular , Elbasan

Nokia 1

1 EUR

29 Jan 09:15 Telefona celular , Tiranë

Samaung Note 9 shume i paster

260 LEK

25 Jan 20:07 Telefona celular , Fier

Note 9

260 LEK

22 Jan 17:31 Telefona celular , Durrës

Lg G7

85 EUR

17 Jan 15:09 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung note 9

230 LEK

17 Jan 10:59 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung note 9

230 LEK

16 Jan 19:58 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung note 9

230 LEK

13 Jan 11:33 Telefona celular , Durrës

shitet samsung note 9

250 LEK

04 Jan 00:06 Telefona celular , Durrës

Shitet Samsung Note 10 +

410 EUR

03 Jan 17:10 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung A7

10 000 LEK

02 Jan 10:36 Telefona celular , Lezhë

Shitet samsung galaxy S6 64GB

120 LEK

08 Dhj 19:20 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 9-290mije leke

29 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Dhj 09:34 Telefona celular , Fier

Okazion iPhone 11

400 EUR

07 Dhj 13:13 Telefona celular , Tiranë

Iphone 13 pro

1 030 EUR Çmimi me zbritje

10 Nën 14:28 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung note 9 !

300 LEK

07 Nën 19:18 Telefona celular , Tiranë

Samsung note9 ekran i thyer

12 000 LEK

26 Tet 11:58 Telefona celular , Durrës

Samsung note 20 ultra-5G

600 EUR

24 Tet 13:35 Telefona celular , Durrës

samsung note 9

330 LEK

24 Tet 11:24 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung A10 gjendje 9/10

130 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione