Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 723
LG , 5
Nokia , 4
Sony , 2
Google , 2
Huawei , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 14:20 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy S6 Gold

200 EUR

15 Qer 16:08 Telefona celular , Tiranë

Urgjente!!!

12 000 LEK

05 Qer 12:28 Telefona celular , Durrës

❌Okazion❌Celularesh

04 Qer 20:11 Telefona celular , Tiranë

Samsung S7 edge gold

9 000 LEK Çmimi me zbritje

01 Qer 16:26 Telefona celular , Vlorë

Samsung s5 europian cmim i arsyeshem .

100 LEK Çmimi me zbritje

25 Maj 08:23 Telefona celular , Durrës

Samsung A3 2016 95€

95 EUR

24 Maj 16:36 Telefona celular , Tiranë

Samsung S8- 64Gb

45 000 LEK

24 Maj 12:42 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy Note 5

25 000 LEK

17 Maj 10:42 Telefona celular , Tiranë

Samsung

150 EUR

16 Maj 16:40 Telefona celular , Tiranë

Samsung S6 Edge - 150 Euro

150 EUR

16 Maj 16:36 Telefona celular , Tiranë

S6 Edge -150 Euro

150 EUR

15 Maj 21:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung S7 Edge

300 LEK

03 Maj 16:38 Telefona celular , Elbasan

Samsung J2 2015 (9/10)

60 EUR

27 Pri 16:05 Telefona celular , Durrës

Galaxy Note 4

18 000 LEK

18 Pri 16:52 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 8

69 000 LEK

18 Pri 16:52 Telefona celular , Tiranë

Samsung J3 2016

12 500 LEK

18 Pri 16:52 Telefona celular , Tiranë

Samsung J7 2017

19 000 LEK

18 Pri 16:48 Telefona celular , Tiranë

Samsung J3 2017

14 000 LEK

18 Pri 16:48 Telefona celular , Tiranë

Samsung S8 Plus

61 000 LEK

18 Pri 16:48 Telefona celular , Tiranë

Samsung S8

52 000 LEK

18 Pri 16:40 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S4

11 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Pri 16:36 Telefona celular , Tiranë

Samsung S6 Edge 32 GB

24 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Pri 16:36 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S5

16 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Pri 16:31 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 4

18 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Pri 16:31 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 5

27 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Pri 16:31 Telefona celular , Tiranë

Samsung S7 Edge 32 GB

34 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Pri 16:31 Telefona celular , Tiranë

Samsung S7 32 GB

27 500 LEK Çmimi me zbritje

03 Pri 17:04 Telefona celular , Elbasan

123

2 000 LEK

01 Pri 20:37 Telefona celular , Elbasan

Galaxy s7 Edge

360 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione