Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ps4 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ps4,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ps4 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Sht 20:41 Telefona celular , Tiranë

Apple watch ultra 8��

80 EUR

21 Sht 07:31 Telefona celular , Elbasan

Nokia c5

1 EUR

20 Sht 17:47 Telefona celular , Elbasan

Nokia 2626

1 EUR

03 Sht 21:38 Telefona celular , Shkodër

Ndrroj

222 EUR

14 Gush 18:26 Telefona celular , Tiranë

Ps4 900 gb

170 EUR

01 Korr 13:31 Telefona celular , Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

26 Qer 22:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S Plus

110 LEK

12 Qer 16:08 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Watch nga amerika

1 EUR

30 Mar 00:52 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 128gb

350 EUR

24 Mar 11:55 Telefona celular , Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

IPhone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

16 Mar 10:45 Telefona celular , Tiranë

shiten leva per ps4 ne gjendje shum te mire

1 LEK

02 Shk 18:28 Telefona celular , Tiranë

SHITET PS4 SLIM 1000GB

350 LEK

26 Jan 14:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

04 Dhj 08:32 Telefona celular , Vlorë

PS4 ne gjendje super

200 EUR

21 Nën 16:08 Telefona celular , Tiranë

Shiten PS4-PS3

1 LEK

21 Nën 02:18 Telefona celular , Durrës

play station ps4pro 1 tera GB

370 LEK

18 Sht 13:54 Telefona celular , Fier

kerkohen ps3 ps4

1 234 LEK

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Followers

25 EUR

28 Pri 01:42 Telefona celular , Gjirokastër

ps4 slim

35 000 LEK

07 Pri 19:36 Telefona celular , Tiranë

shitet ps4

300 LEK

28 Shk 20:29 Telefona celular , Tiranë

shitet ps4

320 LEK

20 Shk 17:41 Telefona celular , Tiranë

shitet ps4

320 LEK

18 Shk 05:50 Telefona celular , Fier

Google Pixel 2 XL

135 EUR

17 Shk 23:43 Telefona celular , Fier

Google Pixel 2 XL

135 EUR

15 Shk 20:14 Telefona celular , Durrës

Ps4 Pro 2Tb

350 EUR

15 Shk 16:59 Telefona celular , Durrës

Ps4 Pro N’shitje

380 LEK

21 Dhj 18:44 Telefona celular , Lezhë

Ps4

250 EUR

30 Nën 19:48 Telefona celular , Tiranë

salle ps

2 500 LEK

28 Tet 14:35 Telefona celular , Tiranë

Shitet Ps4 slim 500Gb

250 LEK

21 Sht 10:02 Telefona celular , Elbasan

ps3&ps4 ne shitje

13 Gush 13:47 Telefona celular , Durrës

Samsung galaxy s8 plus

220 LEK

13 Gush 07:50 Telefona celular , Durrës

SHITET SAMSUNG GALAXY S8 PLUS

220 LEK

16 Qer 10:49 Telefona celular , Shkodër

Shitet ps4 me lojna

240 LEK

21 Mar 13:49 Telefona celular , Peqin

Ps4 pro

350 EUR

18 Mar 08:55 Telefona celular , Vlorë

shes pult PS4

2 000 LEK

07 Mar 08:48 Telefona celular , Fier

Shitet urgjent

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ps4 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ps4 në kategorinë All Category
  • Ps4 në kategorinë Makina | Land Rover | Range Rover Sport
  • ps4 në kategorinë Elektronika
  • Ps4 në kategorinë Telefona celular | Samsung | C 32 AMG
  • ps4 në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • Ps4 në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • ps4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 190
  • Ps4 në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • ps4 në kategorinë Konzolatë për lojëra | Microsoft
  • ps4 në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione