Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazione - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 13
HTC , 1
Nokia , 1
Sony , 1
Lenovo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazione,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazione Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Shk 17:26 Telefona celular , Durrës

Blej telefona me cmime okazion

1 LEK

17 Shk 08:45 Telefona celular , Tiranë

okazione

3 500 LEK

26 Tet 12:40 Telefona celular , Tiranë

Okazione 2 cop xs me super cmime

28 000 LEK

21 Sht 14:52 Telefona celular , Tiranë

Okazione

100 EUR

09 Mar 03:49 Telefona celular , Tiranë

Okazione

28 Maj 11:42 Telefona celular , Krujë

okazione XS max 256 gb

420 EUR

27 Nën 14:07 Telefona celular , Tiranë

okazione iphone xs max 256 giga black pa face id

370 EUR

12 Nën 00:04 Telefona celular , Tiranë

CMIME FANTASTIKE!!!!

25 Tet 19:30 Telefona celular , Vlorë

Samsung

250 LEK

21 Tet 17:14 Telefona celular , Tiranë

okazione iphone 7 roz gold 32 giga

140 EUR

01 Sht 20:32 Telefona celular , Tiranë

Okazione

175 EUR

23 Nën 13:13 Telefona celular , Tiranë

Okazione shitet 8+

720 LEK Çmimi me zbritje

01 Pri 14:10 Telefona celular , Tiranë

OKAZIONE SHITET IPHONE 8

48 000 LEK

31 Mar 10:08 Telefona celular , Durrës

iPhone 7 OKAZION URGJENT 30.000 LEKE

30 000 LEK

13 Shk 10:50 Telefona celular , Tiranë

Okazione iphone 6s silver 16 giga gjndja super

19 000 LEK

01 Qer 10:09 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 7 BLACK 32 GB OKAZIONE

40 000 LEK

31 Maj 09:26 Telefona celular , Tiranë

Okazione iphone 7 black 32 gb

40 000 LEK

15 Mar 17:07 Telefona celular , Tiranë

iPhone 6 okazione puno me chip

14 000 LEK

08 Mar 10:19 Telefona celular , Tiranë

okazion iphone 6 plus 16 gb pak iperdor

30 000 LEK

16 Shk 10:34 Telefona celular , Tiranë

okazione iphone 6 gold 16 gb

25 000 LEK

12 Shk 13:33 Telefona celular , Tiranë

SUPER OKAZIONE VETEM TEK "3V FEJZO"

540 EUR

22 Jan 11:09 Telefona celular , Tiranë

okazione iphone 5s silver

100 EUR

20 Jan 19:53 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy s8 plus i vetnamit okazione

110 EUR

20 Mar 06:24 Telefona celular , Durrës

SAMSUNG GALAXY S3

130 LEK Çmimi me zbritje

05 Nën 10:19 Telefona celular , Durrës

OKAZIONE SAMSUNG GALAXY S5

240 000 LEK

13 Tet 09:58 Telefona celular , Tiranë

Okazione Samsung note 4 izi 32 gb

34 000 LEK

26 Sht 17:34 Telefona celular , Tiranë

Samung Note 5 32 Gb

430 EUR

17 Qer 16:42 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S3 White

100 EUR

16 Qer 13:24 Telefona celular , Tiranë

Samsung S3 & S4

165 EUR

16 Qer 13:04 Telefona celular , Tiranë

**Okazione** Shitet Samsung Galaxy S3 Blue

100 EUR

23 Maj 19:25 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG GALAXY ALPHA 32 GB SUPER

270 LEK

05 Maj 23:57 Telefona celular , Tiranë

Shiten 2 Iphone 6s Plus Black & Gold Rose

640 EUR

28 Mar 17:38 Telefona celular , Tiranë

HTC M8

27 000 LEK

14 Nën 08:41 Telefona celular , Durrës

LENOVO A916

170 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazione | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Okazione në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • Okazione në kategorinë Makina | Smart
  • okazione në kategorinë Automjete
  • Okazione në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 320 | ML-Class
  • Okazione në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S-Class
  • Okazione në kategorinë All Category
  • Okazione në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 320 | S-Class
  • okazione në kategorinë Makina | Nissan
  • Okazione në kategorinë Makina
  • okazione në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione