Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ipad - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Apple , 92
Samsung , 19
Samsung , 7
LG , 3
Nokia , 2
Google , 2
Alcatel , 1
Huawei , 1
Toshiba , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ipad,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ipad Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 08:50 Telefona celular , Elbasan

Nokia 6300 inox

1 EUR

Sot 08:50 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1230

1 EUR

Dje 17:14 Telefona celular , Tiranë

Sony xperia 40 mije te vjetra

40 000 LEK

Dje 15:25 Telefona celular , Tiranë

iPad Pro 12.9" 2nd Gen

450 EUR

Dje 09:50 Telefona celular , Tiranë

SHES IPAD MINI.

40 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:48 Telefona celular , Tiranë

SHES IPAD MINI

40 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:48 Telefona celular , Tiranë

Shes iPad Air

100 EUR Çmimi me zbritje

Dje 08:37 Telefona celular , Tiranë

Ipad 2 Mini 45€

39 EUR Çmimi me zbritje

27 Nën 03:07 Telefona celular , Tiranë

Redmi note 12 pro i ri

270 LEK

Online
26 Nën 19:37 Telefona celular , Tiranë

Redmi note 12 pro i ri

270 LEK

Online
26 Nën 08:48 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPad Pro 12.9” 512GB WiFi+Cellular

1 200 EUR

24 Nën 12:10 Telefona celular , Durrës

Ipad pro 12.9

1 000 EUR

22 Nën 05:15 Telefona celular , Fier

iPad Air (3rd generation)

350 LEK

20 Nën 09:53 Telefona celular , Tiranë

OKAZION IPAD PRO 11 (2022)

750 EUR

19 Nën 12:35 Telefona celular , Tiranë

Ipad Gen 9 64GB me MDM

220 EUR

19 Nën 09:43 Telefona celular , Durrës

Ipad pro 12.9 512gb

1 000 EUR

17 Nën 12:43 Telefona celular , Tiranë

iPhone xs 64gb

100 LEK

Online
17 Nën 12:42 Telefona celular , Tiranë

‼️Shitet‼️

40 000 LEK

16 Nën 18:50 Telefona celular , Korçë

Shitur ipad 9th generation 64gb

300 LEK

11 Nën 18:07 Telefona celular , Elbasan

Samsung

1 EUR

05 Nën 22:29 Telefona celular , Tiranë

iPad 6

199 EUR

03 Nën 05:44 Telefona celular , Durrës

iPad Pro 12.9

1 100 EUR

02 Nën 22:12 Telefona celular , Durrës

Ipad pro 12.9

1 100 EUR

02 Nën 14:32 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs

150 LEK

01 Nën 12:35 Telefona celular , Tiranë

Ipad Pro 12'9 Inch + MagicKeyboard

90 000 LEK

27 Tet 12:32 Telefona celular , Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ipad | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

ipad iPad Ipad Ipad ipad ipad ipad pro Ipad ipad Ipad

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione