Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

hawei - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Huawei , 33
Samsung , 6
LG , 2
HTC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe hawei,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj hawei Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 00:37 Telefona celular , Krujë

ipad

50 LEK

14 Sht 22:16 Telefona celular , Tiranë

Shitet hawei mate 20pro

230 LEK

14 Sht 22:14 Telefona celular , Tiranë

Shitet hawei mate 20 pro

230 LEK

14 Sht 19:17 Telefona celular , Tiranë

Shitet hawei mate 20pro

230 LEK

24 Korr 22:53 Telefona celular , Durrës

Samssung hawei okazion

50 EUR

28 Mar 23:47 Telefona celular , Lushnjë

Hawei nova 4 2018

200 EUR

25 Mar 17:13 Telefona celular , Durrës

huawei

200 LEK

24 Shk 19:25 Telefona celular , Lushnjë

Hawei me I lir

150 LEK

12 Dhj 00:03 Telefona celular , Tiranë

shitet huawei mate 30 pro

46 000 LEK

11 Dhj 22:15 Telefona celular , Durrës

shitet huawei mate 30 pro

46 000 LEK

11 Dhj 19:32 Telefona celular , Tiranë

shitet huawei mate 30 pro

46 000 LEK

06 Dhj 19:45 Telefona celular , Dibër

hawai

100 LEK

12 Tet 00:52 Telefona celular , Tiranë

Hawei Honor 10 lite 64 gb 120€

120 EUR

25 Gush 21:01 Telefona celular , Durrës

Hawei 20 pro mate

200 EUR

27 Qer 14:39 Telefona celular , Berat

samsung Hawuei

80 EUR

14 Jan 11:32 Telefona celular , Durrës

iPhone 6 Huawei

100 LEK

10 Jan 18:31 Telefona celular , Durrës

iPhone 6 Huawei

100 LEK

01 Nën 12:57 Telefona celular , Berat

Shitet iPhone X 64gb ne gjendje Sh te mir

420 EUR

18 Sht 10:53 Telefona celular , Fier

0693432500

260 LEK

14 Shk 22:26 Telefona celular , Fier

u shit

210 EUR Çmimi me zbritje

21 Tet 17:55 Telefona celular , Tiranë

Shitet hawei mate 10 pro

300 000 LEK

21 Tet 17:53 Telefona celular , Durrës

Shitet hawei mate 10 pro

300 000 LEK

19 Sht 10:28 Telefona celular , Fier

Hawei nova 3i

200 LEK

12 Sht 16:17 Telefona celular , Fier

Hawei p smart +

230 LEK

11 Sht 17:47 Telefona celular , Fier

Shitet ose nderrohet hawei P smart +

230 LEK

29 Gush 13:48 Telefona celular , Fier

Shitet Hawei P Smart +

250 LEK

24 Gush 23:04 Telefona celular , Fier

Hawei p smart +

260 LEK

05 Jan 20:37 Telefona celular , Berat

Hawei u999

20 LEK

23 Dhj 18:24 Telefona celular , Shkodër

blej

77 LEK

13 Dhj 15:57 Telefona celular , Shkodër

Telefona

25 Korr 13:24 Telefona celular , Korçë

Hawei Y3

8 000 LEK

11 Maj 17:44 Telefona celular , Tiranë

shes lg g6

42 000 LEK Çmimi me zbritje

31 Jan 15:43 Telefona celular , Tiranë

Celulare

250 EUR

10 Dhj 19:11 Telefona celular , Fier

SHES HAWEI Y560

70 LEK

24 Korr 20:07 Telefona celular , Tiranë

OKAZION HAWEI DUAL GOLD 2017

110 LEK

10 Qer 18:42 Telefona celular , Tiranë

Hawei p9 plus

550 LEK

18 Maj 13:09 Telefona celular , Durrës

Hawei p8 lite okazion

200 LEK

31 Jan 11:32 Telefona celular , Durrës

Samsung dhe hawei

17 000 LEK

07 Tet 10:59 Telefona celular , Tiranë

LG Nexus 5

05 Tet 12:12 Telefona celular , Durrës

Hawei G7 low 1

150 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj hawei | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione