Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 26
Nokia , 7
Motorola , 3
LG , 3
Google , 3
Alcatel , 2
Ducati , 1
Huawei , 1
Acer , 1
HTC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj goma Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:04 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Sot 14:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

Sot 11:15 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

Sot 11:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

Sot 07:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 220 4g

1 EUR

Sot 07:50 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

Dje 17:14 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Tab A i 2019 75 mije okazion

75 000 LEK

Shitësit të Besuar
12 Qer 13:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Durrës

apple watch seria 7 e perdorur

22 000 LEK

12 Qer 09:30 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lg GB220

1 EUR

12 Qer 09:27 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

11 Qer 20:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Console Game

1 EUR

11 Qer 19:50 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

11 Qer 09:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Tiranë

Samsung A6 50 mijë lekë të vjetra

5 000 LEK

11 Qer 09:38 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia 7.1 si i ri 70 mije leke

7 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Qer 09:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Tiranë

Samsung A20e 70 mije lekë të vjetra

7 000 LEK

11 Qer 09:35 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shes Motorola G20 4/64 80 mije leke

7 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Qer 08:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-x210

1 EUR

10 Qer 07:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

06 Qer 16:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Tiranë

Samsung A20e 70 mije lekë

7 000 LEK

01 Qer 18:19 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 123

1 EUR

27 Maj 10:23 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Leagoo  ·  Tiranë

Shes telefon Leagoo 50 mijë lekë

5 000 LEK

06 Maj 21:57 Dyqan Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9360  ·  Tiranë

Blackberry 9360 35 mije te vjetra

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

27 Pri 22:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung galaxy note 9

22 Pri 07:03 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Power Bank

1 EUR

15 Pri 21:38 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amazfit gtr3 pro limited edition

22 500 LEK Çmimi me zbritje

19 Mar 21:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi Note 12 pro 8/256

20 000 LEK

03 Dhj 13:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi note 12 pro 8/256

270 LEK

17 Nën 12:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Tiranë

iPhone xs 64gb

100 LEK

27 Tet 12:32 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

04 Tet 15:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion Shitet Iphone 15 128GB I ri ne kuti .

1 100 EUR Çmimi me zbritje

06 Gush 09:57 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia x3

1 EUR

01 Korr 01:38 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter elektrik

250 LEK

30 Qer 17:42 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet Huawei

75 LEK

26 Qer 22:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s Plus  ·  Tiranë

Iphone 6S Plus

110 LEK

20 Qer 15:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

Apple watch Ultra

40 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione