Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sony xperia - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Sony , 414
Samsung , 11
LG , 2
HTC , 1
Nokia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sony xperia,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sony xperia Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Sht 13:17 Telefona celular , Elbasan

Okazion Sony Xperia 5 used

150 EUR

31 Gush 13:52 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia Pro 1 12/512GB

1 EUR

30 Gush 09:13 Telefona celular , Durrës

telefona per pjese

1 500 LEK

10 Korr 10:40 Telefona celular , Elbasan

Sony ericsson xperia ST25I

30 EUR

26 Qer 22:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S Plus

110 LEK

25 Mar 00:17 Telefona celular , Tiranë

SONY Xperia 5

199 EUR

08 Dhj 12:41 Telefona celular , Tiranë

Sony xperia xz premium

1 LEK

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Followers

25 EUR

25 Qer 15:12 Telefona celular , Tiranë

sony xperia L1

6 500 LEK

11 Pri 10:46 Telefona celular , Tiranë

Sony xperia T3

30 LEK

11 Pri 10:46 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia E5

14 Mar 22:43 Telefona celular , Tiranë

sony xperia go

03 Korr 20:42 Telefona celular , Tiranë

Sony xperia 10

100 LEK

26 Mar 18:17 Telefona celular , Durrës

SONY Xperia Z5

90 EUR Çmimi me zbritje

09 Mar 21:34 Telefona celular , Kurbin

Sony Xperia 5

330 EUR

07 Mar 16:30 Telefona celular , Kavajë

Telefon

50 EUR

04 Mar 08:09 Telefona celular , Elbasan

Sony Ericsson xperia x8

2 500 LEK

05 Shk 21:16 Telefona celular , Tiranë

Sony xperia

25 LEK Çmimi me zbritje

03 Shk 04:15 Telefona celular , Durrës

Iphone 8 64 GB OKAZION

259 LEK

24 Dhj 16:06 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia

50 EUR Çmimi me zbritje

28 Nën 16:17 Telefona celular , Fier

Nderrohet me iphone

23 Nën 15:35 Telefona celular , Fier

Apple IPhone 12 Pro Max

51 954 EUR

23 Nën 11:03 Telefona celular , Fier

Shitet

220 LEK

01 Nën 12:57 Telefona celular , Berat

Shitet iPhone X 64gb ne gjendje Sh te mir

420 EUR

19 Tet 22:37 Telefona celular , Tiranë

Sony xperia z5 premium

150 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 20:10 Telefona celular , Durrës

Shiteti Sony Xperia E3

30 LEK

13 Sht 23:21 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia 70€

70 EUR

02 Sht 15:12 Telefona celular , Tiranë

Oakzion Xperia 10+ 2019

280 EUR

28 Gush 08:54 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia L1 G3311

65 000 LEK

27 Gush 15:36 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia L1 G3311

85 EUR Çmimi me zbritje

27 Gush 15:36 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia L1 G3311

85 000 LEK

25 Korr 16:38 Telefona celular , Tiranë

Shiten/Nderohen

50 EUR

19 Qer 12:34 Telefona celular , Fier

Shitet telefona

200 LEK

28 Pri 14:55 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia M4

24 500 LEK

08 Shk 21:03 Telefona celular , Pogradec

shitet sony ultra t2

100 LEK Çmimi me zbritje

12 Jan 13:22 Telefona celular , Tiranë

Shitet/Nderohet

60 LEK

24 Dhj 13:04 Telefona celular , Tiranë

sony xperia X

130 LEK

20 Nën 08:09 Telefona celular , Shkodër

SONY XPERIA XA1 PLUS 4gb ram

110 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sony xperia | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione