Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

One plus - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

HTC , 16
Samsung , 10
Google , 3
Huawei , 2
LG , 2
O2 , 1
Mobile , 1
Lenovo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe One plus,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj One plus Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Nën 23:36 Telefona celular , Tiranë

Apple watch ultra 8��

80 EUR

17 Nën 12:43 Telefona celular , Tiranë

iPhone xs 64gb

100 LEK

21 Tet 19:29 Telefona celular , Tiranë

One plus 8

20 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Sht 08:48 Telefona celular , Durrës

shitet googel pixel 7

400 EUR

12 Sht 17:05 Telefona celular , Tiranë

One plus 7 pro 256gb

18 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Gush 19:23 Telefona celular , Tiranë

One plus 7 pro 256gb

20 000 LEK

26 Korr 20:44 Telefona celular , Tiranë

One plus 5t

420 EUR

21 Korr 21:18 Telefona celular , Tiranë

One plus 5t

420 EUR

08 Korr 07:16 Telefona celular , Durrës

One Plus 8 12+12/256 extra

210 LEK

26 Qer 22:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S Plus

110 LEK

09 Maj 01:37 Telefona celular , Korçë

Shitet ose ndrohet samsung s10

180 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 02:34 Telefona celular , Tiranë

One plus 7pro

380 LEK

19 Shk 13:12 Telefona celular , Tiranë

shitet one plus 9.

36 000 LEK

21 Jan 12:04 Telefona celular , Tiranë

ONE PLUS NORD 5G 12/256GB *OKAZION*

28 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Jan 19:11 Telefona celular , Durrës

shitet one plus 8pro.

32 000 LEK

13 Jan 15:54 Telefona celular , Tiranë

shitet one plus 8pro.

32 000 LEK

12 Dhj 16:29 Telefona celular , Tiranë

shitet xiaomi pocofon f3

30 000 LEK

26 Sht 11:59 Telefona celular , Shkodër

One Plus Nord 2T

400 EUR

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Follower’s

25 EUR

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Followers

25 EUR

16 Gush 13:06 Telefona celular , Tiranë

One Plus 9 Pro

63 000 LEK

07 Gush 17:36 Telefona celular , Tiranë

NKOKIA E72

40 LEK

12 Korr 19:46 Telefona celular , Tiranë

shitet one plus 8 12/256

330 LEK

10 Korr 13:24 Telefona celular , Durrës

shitet one plus 7 pro

30 000 LEK

06 Qer 10:39 Telefona celular , Tiranë

Okazion

200 EUR

19 Shk 13:54 Telefona celular , Tiranë

Shitet ONE PLUS 6T

40 000 LEK

18 Shk 05:50 Telefona celular , Fier

Google Pixel 2 XL

135 EUR

17 Shk 23:43 Telefona celular , Fier

Google Pixel 2 XL

135 EUR

04 Jan 14:01 Telefona celular , Tiranë

Super cmim ONE PLUS 8. 350 MIJ LEKE

350 000 LEK

06 Nën 14:36 Telefona celular , Tiranë

Shitet one plus 5

11 500 LEK Çmimi me zbritje

04 Nën 18:11 Telefona celular , Tiranë

Shitet One Plus Nord

29 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Tet 17:01 Telefona celular , Tiranë

Kerkoj OnePlus 9 Pro (12/256 )

15 Sht 00:26 Telefona celular , Tiranë

shitet

100 LEK Çmimi me zbritje

04 Sht 10:46 Telefona celular , Tiranë

okazion one plus 8pro

500 EUR

19 Maj 06:28 Telefona celular , Tiranë

Shitet one plus 8

450 LEK

19 Pri 21:46 Telefona celular , Tiranë

One Plus 6

220 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj One plus | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • One plus në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • One plus në kategorinë Telefona celular | BlackBerry | Curve 9320
  • one plus në kategorinë Telefona celular | Sony
  • one plus në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • one plus në kategorinë Telefona celular | Google
  • One plus në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • One plus në kategorinë Telefona celular
  • One plus në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • one plus në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • One plus në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione