Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Iphone 12 pro max | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 13
HTC , 1
Huawei , 1
Apple , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone 12 pro max,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Iphone 12 pro max All | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Yesterday 21:56 Telefona celular , Tiranë

Kerkoj iphone 12 pro max

Yesterday 20:59 Telefona celular , Tiranë

Samsung S22 ultra 256gb

589 EUR

Yesterday 11:21 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 Pro Max 512GB

500 EUR

Yesterday 10:51 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 Pro Max Gold 256GB

730 EUR

30 Jan 17:52 Telefona celular , Tiranë

12 PRO MAX

600 EUR

30 Jan 17:51 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 12 Pro Max 128Gb

620 EUR

30 Jan 12:50 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 Pro Max

670 EUR

29 Jan 20:14 Telefona celular , Durrës

Iphone 12 Pro Max 256 Gb

599 EUR Price Reduced

29 Jan 08:40 Telefona celular , Shkodër

Okazion Iphone 12 pro max 256gb

550 EUR

27 Jan 16:56 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 Pro Max 128Gb

670 EUR

25 Jan 08:21 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 Pro Max okazioonnneeeeee

470 EUR

22 Jan 12:18 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 Pro Max 128gb

670 EUR

20 Jan 18:11 Telefona celular , Tiranë

iphone 12 pro max

650 EUR

13 Jan 19:50 Telefona celular , Vlorë

Iphone 12 Pro Max

80 000 LEK

26 Dhj 19:22 Telefona celular , Tiranë

iphone 12 pro max

640 EUR

21 Dhj 12:44 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 12 Pro Max

90 000 LEK

16 Dhj 10:32 Telefona celular , Vlorë

Iphone 12 pro max,128gb gold

770 EUR

15 Dhj 11:13 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 11 64 giga

350 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone 12 pro max | All | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information