Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ekran - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 870
LG , 80
HTC , 42
Nokia , 39
Sony , 38
Huawei , 37
Lenovo , 23
Motorola , 20
BlackBerry , 16
Alcatel , 12
ZTE , 8
Samsung , 8
HP , 4
Google , 3
Asus , 2
Vodafone , 2
Acer , 2
Ericsson , 1
Mobile , 1
VK Mobile , 1
Ducati , 1
Apple , 1
LG , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ekran,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ekran Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:56 Telefona celular , Durrës

Iphone 11 pro max

380 EUR

Dje 23:55 Telefona celular , Shkodër

Nderrohet Samsung S22 Ultra si i ri

600 EUR

Dje 23:14 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Note 20 Ultra 256GB

439 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:58 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 14 Pro Origjinal ❌

1 LEK

Dje 19:58 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 13 Pro Max Origjinal ❌

1 LEK

Dje 19:58 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 13 Pro Origjinal ❌

1 LEK

Dje 19:58 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 12 Pro Max Origjinal ❌

1 LEK

Dje 19:58 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 12 - 12 Pro Origjinal ❌

1 LEK

Dje 19:58 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Pro Max Origjinal ❌

1 LEK

Dje 19:58 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Pro Origjinal ❌

1 LEK

Dje 19:58 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Origjinal ❌

1 LEK

Dje 19:55 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 14 Pro Max Origjinal ❌

1 LEK

Dje 19:55 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone Xs Max Origjinal ❌

1 LEK

Dje 18:14 Telefona celular , Durrës

Shitet oppo find x2 pro

35 000 LEK

Dje 17:59 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Note 9

149 LEK

Dje 12:16 Telefona celular , Tiranë

EKRAN IPHONE 12 PRO MAX ORIGJINAL

25 000 LEK

Online
Dje 09:44 Telefona celular , Shkodër

iPhone 12 Pro Max 256gb

380 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:32 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7+ 128 gb

120 EUR

Dje 09:31 Telefona celular , Tiranë

Ekran 100% origjinal iphone 13

150 EUR

29 Maj 20:15 Telefona celular , Tiranë

iPhone SE 2, 64 GB, gjendje e mire.

110 EUR

28 Maj 11:09 Telefona celular , Tiranë

IPhone 11 Pro Max 64GB & iPhone 12 Pro Max 128gb

370 EUR

26 Maj 12:51 Telefona celular , Tiranë

Samsung A03 CORE NEW

10 000 LEK

26 Maj 10:18 Telefona celular , Tiranë

HP Elite x2 1012 G2 2in1

220 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 07:37 Telefona celular , Tiranë

12 pro

400 EUR

Online
25 Maj 20:10 Telefona celular , Durrës

iPhone 12 Pro 128 Bateria 88%

430 EUR

24 Maj 10:34 Telefona celular , Shkodër

Ekran origjinal per S22 Ultra

60 EUR

24 Maj 04:36 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi Mi Note 10 Lite 200 ��

200 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 17:14 Telefona celular , Tiranë

iPhone 11 Pro Max 64Gb jeshil Europian . IOS 15.5

420 EUR

21 Maj 16:45 Telefona celular , Fier

Iphone 6

19 Maj 17:43 Telefona celular , Tiranë

Tablet Atouch A102 Max

9 990 LEK

19 Maj 09:40 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG A10 ❌SHITUR❌

2 500 LEK Çmimi me zbritje

19 Maj 01:08 Telefona celular , Lezhë

Samsung Galaxy S22+

450 LEK

18 Maj 13:59 Telefona celular , Tiranë

Apple �� watch ⌚️ ultra 8

40 EUR Çmimi me zbritje

Online
17 Maj 23:50 Telefona celular , Elbasan

iPhone X 64GB

170 EUR

17 Maj 23:32 Telefona celular , Elbasan

iPhone X 64GB OKAZION

170 EUR

17 Maj 10:38 Telefona celular , Tiranë

Okazion Huawei Nova 9

199 EUR

15 Maj 22:37 Telefona celular , Durrës

Iphone XS nderrohet !

15 Maj 07:47 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi Redmi note 8 prp

10 000 LEK

15 Maj 01:18 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 Pro Max 256gb

430 EUR

13 Maj 17:41 Telefona celular , Tiranë

Xperia 1iii Shitet Okazionn

480 EUR

13 Maj 11:00 Telefona celular , Gjirokastër

telefon iphone

40 LEK

13 Maj 09:56 Telefona celular , Gjirokastër

iPhone 7

11 Maj 19:46 Telefona celular , Dibër

Xperia 1iii Shitet Okazion

500 EUR

11 Maj 15:29 Telefona celular , Durrës

Iphone XS MAX okazion

160 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ekran | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Ekran në kategorinë Elektronika
  • Ekran në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • ekran në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • Ekran per iphone x në kategorinë Elektronika
  • Ekrani në kategorinë Elektronika
  • ekran në kategorinë Pjesë këmbimi
  • ekran iphone x në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Ekran samsung në kategorinë Elektronika
  • Ekran në kategorinë Pajisje zëri dhe video për makina
  • ekran kompjuter në kategorinë Elektronika

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione