Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nokia Lumia 520 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Telefona celular | Nokia Lumia 520 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Korr 18:45 Telefona celular , Tiranë

Nokia lumia 520 per pjes.

1 500 LEK

03 Shk 15:26 Telefona celular , Korçë

Nokia Lumia 521

25 000 LEK

25 Jan 13:14 Telefona celular , Tiranë

Microsoft lumia 950

120 LEK Çmimi me zbritje

30 Sht 09:56 Telefona celular , Elbasan

Shitet nokia lumia 520

4 000 LEK

16 Gush 18:24 Telefona celular , Durrës

2 smarphone

100 LEK

11 Gush 16:37 Telefona celular , Vlorë

Nokia

80 LEK

02 Qer 19:17 Telefona celular , Gramsh

Shes telefonin

50 000 LEK

23 Maj 11:10 Telefona celular , Durrës

Nokia Lumia 520

30 LEK

26 Pri 16:23 Telefona celular , Fier

Nokia lumia 520

70 LEK

16 Mar 21:37 Telefona celular , Vlorë

Nokia lumia 1520

181 EUR Çmimi me zbritje

27 Jan 14:52 Telefona celular , Berat

Nokia lumia 510

3 000 LEK

23 Jan 21:21 Telefona celular , Tiranë

Nokia Lumia 520

60 LEK

22 Jan 08:34 Telefona celular , Durrës

Nokia lumia 520

120 LEK

16 Jan 20:19 Telefona celular , Tiranë

Nokia Lumia 520

22 EUR

04 Jan 20:31 Telefona celular , Durrës

Shitet Nokia Lumia 520 !

35 LEK

24 Dhj 17:55 Telefona celular , Elbasan

Nokia Lumia 520

65 LEK

23 Dhj 19:17 Telefona celular , Elbasan

Nokia Lumia 520

60 LEK

19 Dhj 21:57 Telefona celular , Tiranë

nokia lumia 520

29 Nën 22:46 Telefona celular , Fier

Nokia

40 EUR

12 Tet 19:26 Telefona celular , Korçë

NOKIA LUMJA 520

50 LEK

26 Sht 01:19 Telefona celular , Tiranë

Lumia 520

7 500 LEK

23 Sht 19:32 Telefona celular , Kurbin

nokia

45 LEK

15 Sht 12:57 Telefona celular , Shkodër

Nokia Lumia 520

100 LEK

03 Sht 16:12 Telefona celular , Tiranë

Nokia lumia 5200

60 EUR

15 Gush 21:02 Telefona celular , Fier

Nokia Lumia 1520

100 EUR Çmimi me zbritje

08 Gush 11:45 Telefona celular , Tiranë

Shitet NOKIA Lumia 1520

220 EUR

05 Qer 21:21 Telefona celular , Durrës

Nokia Lumia 520

60 EUR

05 Qer 16:09 Telefona celular , Tiranë

Nokia Lumia 830&1520. Ne gjendje ��

23 000 LEK

04 Qer 15:30 Telefona celular , Tiranë

Shesim ipohne 4 dhe microsft 525

200 LEK

16 Maj 13:16 Telefona celular , Korçë

Nokia lumia 520 8Gb

5 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Maj 17:40 Telefona celular , Tiranë

shitet

95 EUR

09 Maj 14:02 Telefona celular , Tiranë

Nokia lumia 1520 gjendja si i ri 2gb ram

28 000 LEK

24 Pri 09:07 Telefona celular , Fier

Nokia Lumia 1520

200 EUR Çmimi me zbritje

24 Pri 08:55 Telefona celular , Fier

Nokia Lumia 1520

200 EUR Çmimi me zbritje

18 Pri 15:31 Telefona celular , Korçë

Nokia lumia 520 8Gb

6 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Pri 19:35 Telefona celular , Tiranë

nokia 520 red

7 000 LEK

13 Pri 20:05 Telefona celular , Shkodër

Nokia Lumia 520 Factory Unlocked

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Telefona celular | Nokia Lumia 520 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione