Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Celular në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 51
Acer , 3
Alcatel , 245
Apple , 7
Apple , 103
Microsoft , 5
Amoi , 5
ASUS , 4
Apple (Iphone) , 27392
Dell , 2
Dell , 1
Asus , 103
Ducati , 1
Philips , 1
AT&T , 32
Lenovo , 2
Lenovo , 2
Lenovo , 6
LG , 3
BenQ , 2
Bird , 1
BlackBerry , 926
Samsung , 92
Ericsson , 9
Google , 130
HP , 35
HTC , 812
Huawei , 1066
i-mate , 1
i-mobile , 19
Lenovo , 332
LG , 1191
Mobile , 48
Motorola , 159
Nokia , 1353
O2 , 5
Pantech , 4
Samsung , 17483
Sendo , 1
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 649
T-Mobile , 5
Telit , 1
Toshiba , 7
Vertu , 27
VK Mobile , 10
Vodafone , 155
WND , 1
XCute , 2
ZTE , 56

Bëhu me telefon të ri me MerrJep.al. Gjej smartphone më të ri me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për telefon nga markat më të njohura, iPhone më të ri si iPhone X, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max dhe Android, Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9, dhe shumë të tjerë. Gjej telefonin ideal në MerrJep.al.
Sot 16:04 Telefona celular , Korçë

iphone xr okazion

21 000 LEK

Sot 16:04 Telefona celular , Tiranë

iphone xr coral

Sot 15:58 Telefona celular , Tiranë

Qarqe Samsung

1 LEK

Online
Sot 15:58 Telefona celular , Tiranë

Huawei P10 lite

5 500 LEK

Online
Sot 15:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A10

7 000 LEK

Online
Sot 15:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A21s

9 000 LEK

Online
Sot 15:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A12

10 000 LEK

Online
Sot 15:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A22 5g

12 000 LEK

Online
Sot 15:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 10

22 000 LEK

Online
Sot 15:56 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7

50 LEK

Sot 15:56 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy a50

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 15:55 Telefona celular , Shkodër

Sony Ericsson G502

3 000 LEK

Sot 15:57 Telefona celular , Shkodër

Sony C1505

2 000 LEK

Sot 15:21 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11pro max i bllokuar

150 EUR

Sot 14:56 Telefona celular , Fier

Poco F4 GT 12/256 / Ndërrohet

410 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:55 Telefona celular , Fier

shitet iphon 14 plus

250 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:41 Telefona celular , Korçë

huawei p smart 2019 (gjendje 10/10)

80 LEK Çmimi me zbritje

Sot 14:36 Telefona celular , Tiranë

shitet airpods pro 2gen

85 EUR

Sot 14:36 Telefona celular , Tiranë

shitet googel pixel 7

400 EUR

Sot 14:35 Telefona celular , Korçë

I phone7 per pjese

35 EUR

Sot 13:21 Telefona celular , Shkodër

Xiaomi Redmi

110 LEK

Online
Sot 13:09 Telefona celular , Durrës

shitet airpods pro 2 gen

85 EUR

Sot 13:08 Telefona celular , Vlorë

shitet

120 LEK

Sot 13:08 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Kase iPhone X ❌

1 LEK


Dëshironi të bleni telefon të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë përzgjedhjesh të telefonëve nga markat dhe modelet e ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjej telefonin ideal për ju.


Mijëra njoftime për telefon në shitje


Gjej me mijëra njoftime për telefon të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për iPhone 5s, 6, 6s, 6 Plus, 8 Plus, iPhone X, 11, 11 Pro, Xs Max, Samsung A3, A5, A8, Samsung A20, A50, J3, Samsung Galaxy S9, S7, S6, Note 4, Note 8, Note 7, S7 edge, S8 Plus, S4, Samsung J5, J6, J8, dhe shumë smartphone tjerë nga markat dhe modelet më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko për telefon celular të caktuar dhe gjej atë që të përshtatet mv shume me çmimet më të arsyeshme.


Shit telefon të ri dhe të përdorur në MerrJep.al


Posedoni telefon të ri apo të përdorur që dëshironi ta shisni? Shpërndaj njoftime në Merrjep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shit telefon nga markat dhe modelet e ndryshme si iPhone apo Android dhe gjej atë që ju përshtatet më shumë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione