Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Celular në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 51
Acer , 3
Alcatel , 246
Apple , 7
Apple , 103
Microsoft , 5
Amoi , 5
ASUS , 4
Apple (Iphone) , 27439
Dell , 2
Dell , 1
Asus , 103
Ducati , 1
Philips , 1
AT&T , 32
Lenovo , 2
Lenovo , 2
Lenovo , 6
LG , 3
BenQ , 2
Bird , 1
BlackBerry , 926
Samsung , 92
Ericsson , 9
Google , 135
HP , 35
HTC , 812
Huawei , 1064
i-mate , 1
i-mobile , 19
Lenovo , 332
LG , 1190
Mobile , 48
Motorola , 159
Nokia , 1355
O2 , 4
Pantech , 4
Samsung , 17478
Sendo , 1
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 649
T-Mobile , 5
Telit , 1
Toshiba , 7
Vertu , 27
VK Mobile , 10
Vodafone , 155
WND , 1
XCute , 2
ZTE , 56

Bëhu me telefon të ri me MerrJep.al. Gjej smartphone më të ri me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për telefon nga markat më të njohura, iPhone më të ri si iPhone X, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max dhe Android, Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9, dhe shumë të tjerë. Gjej telefonin ideal në MerrJep.al.
Sot 22:08 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi mi 11 lite

25 000 LEK

Online
Sot 22:01 Telefona celular , Korçë

Iphone 5C

4 000 LEK

Online
Sot 21:37 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 10+ 5G 12/256

29 000 LEK

Sot 21:37 Telefona celular , Durrës

iPhone 12 pro 256gb

42 000 LEK

Sot 21:23 Telefona celular , Tiranë

shitet airpods pro 2gen

85 EUR

Sot 21:15 Telefona celular , Tiranë

Samsung A50 6/128

105 LEK

Sot 21:15 Telefona celular , Tiranë

Cat S30 gjendja 10/10

60 EUR Çmimi me zbritje

Sot 20:49 Telefona celular , Tiranë

TCL 40 SE Black 128GB

16 000 LEK

Online
Sot 20:49 Telefona celular , Tiranë

iPhone 14 Pro Max 256 + Leather cover

122 000 LEK

Sot 20:38 Dyqani Telefona celular , Tiranë

JBL CHARGER 3 & FLIP 5 TE PERDORUR

6 900 LEK

Sot 20:38 Dyqani Telefona celular , Tiranë

OKAZION JBL FLIP 6 TE RINJ NE KUTI

11 000 LEK

Sot 20:38 Dyqani Telefona celular , Tiranë

JBL TUNE 510/BT TE REJA NE KUTI

5 000 LEK

Sot 20:08 Telefona celular , Elbasan

iphone7 32gb

70 EUR

Sot 19:39 Telefona celular , Tiranë

shiten airpods pro

75 EUR

Sot 19:38 Telefona celular , Tiranë

shitet googel pixel 7

400 EUR


Dëshironi të bleni telefon të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë përzgjedhjesh të telefonëve nga markat dhe modelet e ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjej telefonin ideal për ju.


Mijëra njoftime për telefon në shitje


Gjej me mijëra njoftime për telefon të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për iPhone 5s, 6, 6s, 6 Plus, 8 Plus, iPhone X, 11, 11 Pro, Xs Max, Samsung A3, A5, A8, Samsung A20, A50, J3, Samsung Galaxy S9, S7, S6, Note 4, Note 8, Note 7, S7 edge, S8 Plus, S4, Samsung J5, J6, J8, dhe shumë smartphone tjerë nga markat dhe modelet më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko për telefon celular të caktuar dhe gjej atë që të përshtatet mv shume me çmimet më të arsyeshme.


Shit telefon të ri dhe të përdorur në MerrJep.al


Posedoni telefon të ri apo të përdorur që dëshironi ta shisni? Shpërndaj njoftime në Merrjep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shit telefon nga markat dhe modelet e ndryshme si iPhone apo Android dhe gjej atë që ju përshtatet më shumë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione