Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Në shitje (Shitet, Shes) në Korçë

Acer , 1
Alcatel , 6
Apple , 1
Apple , 3
ASUS , 1
Dell , 1
Asus , 4
Samsung , 4
HTC , 33
Huawei , 33
i-mobile , 1
Lenovo , 10
LG , 32
Mobile , 1
Motorola , 5
Nokia , 47
Samsung , 501
Sony , 12
Vertu , 1
Vodafone , 7
ZTE , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:58 Telefona celular , Korçë

Xiaomi My Play i përdorur!

4 000 LEK

Dje 21:24 Telefona celular , Korçë

iphone xr okazion

21 000 LEK

Dje 21:24 Telefona celular , Korçë

iphone 7 jet black

8 000 LEK

Dje 21:24 Telefona celular , Korçë

huawei p smart 2019 (gjendje 10/10)

80 LEK Çmimi me zbritje

Dje 21:22 Telefona celular , Korçë

samsung note 10 plus

25 000 LEK

Dje 13:17 Telefona celular , Korçë

Iphone 5C

4 000 LEK

Dje 13:16 Telefona celular , Korçë

Iphone 5s

50 LEK

Dje 13:16 Telefona celular , Korçë

Iphone 8 plus

22 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:15 Telefona celular , Korçë

Iphone SE 2 (2020)

200 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:14 Telefona celular , Korçë

Iphone 6s plus

12 000 LEK

Dje 13:13 Telefona celular , Korçë

Iphone 8 plus 64 GB

20 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:12 Telefona celular , Korçë

Iphone 6S

9 000 LEK

Dje 13:11 Telefona celular , Korçë

Iphone 8

16 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:11 Telefona celular , Korçë

Iphone 6

80 LEK Çmimi me zbritje

Dje 10:45 Telefona celular , Korçë

samsung m21

13 000 LEK

23 Sht 19:20 Telefona celular , Korçë

xiaomi 9A si i ri

68 EUR

23 Sht 19:19 Telefona celular , Korçë

samsung A 10S

75 LEK

23 Sht 14:35 Telefona celular , Korçë

I phone7 per pjese

35 EUR

23 Sht 10:38 Telefona celular , Korçë

Samsung z fold 4

750 EUR

23 Sht 09:25 Telefona celular , Korçë

redmi 9A (si i ri)

80 LEK Çmimi me zbritje

21 Sht 22:32 Telefona celular , Korçë

Okazjon

170 EUR

18 Sht 21:56 Telefona celular , Korçë

Iphone 12 pro max

500 EUR

16 Sht 11:00 Telefona celular , Korçë

I phone

450 EUR Çmimi me zbritje

12 Sht 12:38 Telefona celular , Korçë

Iphone 12 Pro Max 256 gb

68 000 LEK

12 Sht 02:58 Telefona celular , Korçë

Huawei P smart

11 000 LEK

05 Sht 19:03 Telefona celular , Korçë

Shitet Iphone 12 Mini

280 EUR

04 Sht 18:02 Telefona celular , Korçë

Pershendetje

70 EUR

02 Sht 15:14 Telefona celular , Korçë

iphone 14 plus 256gb

870 EUR

24 Gush 22:07 Telefona celular , Korçë

Samsung A11

15 500 LEK

20 Gush 19:37 Telefona celular , Korçë

Samsung S21

280 EUR

20 Gush 15:32 Telefona celular , Korçë

Iphone 14 pro

930 EUR

17 Gush 13:00 Telefona celular , Korçë

Teleton

150 LEK

17 Gush 12:37 Telefona celular , Korçë

Shitet

150 LEK

17 Gush 01:14 Telefona celular , Korçë

Samsung A 11 i ri

180 000 LEK

12 Gush 23:04 Telefona celular , Korçë

Samsung A 11 i ri

180 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Gush 13:38 Telefona celular , Korçë

Nokia 7.1 64/4

78 LEK

08 Gush 14:23 Telefona celular , Korçë

Shes iphone 12 64gb.

350 LEK

06 Gush 21:07 Telefona celular , Korçë

super okazion

150 LEK

05 Gush 10:20 Telefona celular , Korçë

A71

150 LEK

19 Korr 15:41 Telefona celular , Korçë

samsung J4

65 LEK

15 Korr 00:47 Telefona celular , Korçë

Shes iphone x

220 LEK

01 Korr 21:51 Telefona celular , Korçë

I Phone Xs 256gb

330 EUR

17 Qer 10:58 Telefona celular , Korçë

iphone 13

250 EUR

16 Qer 17:36 Telefona celular , Korçë

Iphone X

200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione