Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Sht 14:20 Telefona celular , Mat

Apple iPhone 13 Pro Max

550 EUR

08 Qer 20:37 Telefona celular , Mat

iPhone 7

150 EUR

06 Mar 20:21 Telefona celular , Mat

iPhone 8+

420 LEK

20 Jan 08:32 Telefona celular , Mat

Iphone X gjendja 10/10

49 000 LEK

02 Jan 01:48 Telefona celular , Mat

Ipad 5th generation

245 EUR

19 Qer 01:36 Telefona celular , Mat

telefon j6+

200 EUR

15 Qer 12:45 Telefona celular , Mat

Iphone

170 EUR

13 Qer 21:13 Telefona celular , Mat

Iphone

170 EUR

30 Pri 20:13 Telefona celular , Mat

Shitet

22 000 LEK

30 Pri 10:00 Telefona celular , Mat

Nokia

5 000 LEK

11 Shk 16:26 Telefona celular , Mat

SAMSUNG J3 2017

13 000 LEK

11 Shk 12:52 Telefona celular , Mat

SAMSUNG J3 2017

13 000 LEK

02 Tet 19:15 Telefona celular , Mat

Samsung Galaxy S7 edge

17 000 LEK

21 Korr 21:33 Telefona celular , Mat

iPhone 6 gold

150 LEK

21 Korr 21:33 Telefona celular , Mat

Iphone 6 gold

150 LEK

20 Korr 11:46 Telefona celular , Mat

Iphone 6 gold

150 LEK

16 Mar 18:42 Telefona celular , Mat

samsung j5

15 Mar 15:48 Telefona celular , Mat

Samsung galaxy S5

130 LEK Çmimi me zbritje

25 Jan 16:23 Telefona celular , Mat

Iphone

100 LEK

13 Korr 11:42 Telefona celular , Mat

iPhone 6

180 LEK

10 Pri 19:58 Telefona celular , Mat

iPhone 5

120 LEK

23 Mar 18:48 Telefona celular , Mat

iPhone 6

300 EUR

19 Mar 22:03 Telefona celular , Mat

Iphone6

270 EUR

19 Mar 15:58 Telefona celular , Mat

Iphone

270 EUR

15 Shk 13:52 Telefona celular , Mat

Samsung s8

500 LEK

20 Jan 11:08 Telefona celular , Mat

samsung A3 2016 dhe IPHONE 5

360 LEK

25 Dhj 17:34 Telefona celular , Mat

iPhone 5s 32gb

190 LEK

27 Gush 12:44 Telefona celular , Mat

Shes I Phone 5 s

25 000 LEK

26 Gush 16:44 Telefona celular , Mat

iPhone 7

500 EUR

26 Gush 16:36 Telefona celular , Mat

iPhone 5s

160 EUR

26 Gush 16:32 Telefona celular , Mat

Iphone 6s plus

400 EUR

19 Gush 16:37 Telefona celular , Mat

Sony Xperia

3 000 LEK

28 Qer 14:03 Telefona celular , Mat

SAMSUNG S4 GT I9505 PER PJES

60 LEK

09 Maj 16:42 Telefona celular , Mat

iPhone 7

600 EUR

13 Pri 22:46 Telefona celular , Mat

Windows 10

70 LEK

28 Jan 13:30 Telefona celular , Mat

samsung

80 000 LEK

15 Nën 12:28 Telefona celular , Mat

Shitet

280 EUR

18 Qer 17:23 Telefona celular , Mat

Samsung SM-G350

150 LEK

02 Qer 11:50 Telefona celular , Mat

Samsung Galaxy S3

100 EUR

31 Mar 02:08 Telefona celular , Mat

ALCATEL ONE TOUCH

55 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione