Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Lezhë

Alcatel , 4
Apple , 1
Asus , 2
Samsung , 1
Ericsson , 1
Google , 2
HTC , 2
Huawei , 17
Lenovo , 1
LG , 6
Mobile , 1
Motorola , 2
Nokia , 13
Pantech , 1
Samsung , 213
Sony , 6
Vodafone , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 13:20
Linku:
Telefona celular , Lezhë

A22 5G 64gb

15 000 LEK


29 Mar 13:20 Telefona celular , Lezhë

A22 5G 64gb

15 000 LEK

27 Mar 17:52 Telefona celular , Lezhë

apple watch series6

23 000 LEK

26 Mar 21:25 Telefona celular , Lezhë

Shitet

850 EUR

16 Mar 16:22 Telefona celular , Lezhë

Oneplus 9

350 EUR

13 Mar 09:45 Telefona celular , Lezhë

A22 5G 13.000 leke

13 000 LEK

12 Mar 14:28 Telefona celular , Lezhë

Oneplus 7 pro 8/256Gb

220 EUR

10 Mar 02:24 Telefona celular , Lezhë

iPhone 7

120 LEK

05 Mar 09:35 Telefona celular , Lezhë

A22 5G 13.000 leke

13 000 LEK

16 Shk 14:01 Telefona celular , Lezhë

Iphone 7+ 14000 leke

14 000 LEK

05 Shk 18:33 Telefona celular , Lezhë

IPHONE XS MAX 64GB I ZI

52 000 LEK

30 Jan 21:00 Telefona celular , Lezhë

Iphone 11 pro si i ri okazion

42 000 LEK

15 Jan 13:58 Telefona celular , Lezhë

Iphone x

200 EUR

22 Dhj 19:55 Telefona celular , Lezhë

Galaxy A13 16000 leke

16 000 LEK

28 Nën 13:00 Telefona celular , Lezhë

Iphone 7+ okazion 17.500 leke

17 500 LEK

10 Nën 19:58 Telefona celular , Lezhë

Motorola Edge+(2020)

300 EUR

10 Nën 15:31 Telefona celular , Lezhë

Okazaionnn Iphone 8

150 LEK

22 Tet 21:08 Telefona celular , Lezhë

Tablet

95 EUR

20 Tet 19:31 Telefona celular , Lezhë

Iphone 14 pro max

1 500 EUR

07 Sht 09:48 Telefona celular , Lezhë

Apple watch seria 7

340 EUR

23 Gush 22:37 Telefona celular , Lezhë

Shitet ose nderrohet

280 LEK

16 Korr 16:16 Telefona celular , Lezhë

Realme GT 5g

450 EUR

26 Qer 21:24 Telefona celular , Lezhë

OnePlus 7T 8/128

330 EUR

26 Qer 17:39 Telefona celular , Lezhë

OnePlus 7T 8/128

330 EUR

20 Maj 20:48 Telefona celular , Lezhë

mi9 10GB ram

250 EUR

15 Pri 22:22 Telefona celular , Lezhë

Shitet samsung galaxy m20

130 LEK

01 Pri 17:19 Telefona celular , Lezhë

Xiami Mi Mix 3

28 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione