Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Të gjitha në Tiranë

A396 , 1
A399 , 6
A536 , 4
A606 , 2
A7000 , 5
A916 , 13
K3 Note , 17
K80 , 6
K900 , 4
Lenovo , 2
P780 , 2
S650 , 1
S660 , 2
S820 , 7
S850 , 4
S860 , 3
S90 , 24
S90-u , 6
S960 , 2
Vibe X2 , 2
Vibe Z2 , 3
Z5 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Lenovo | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:28 Telefona celular , Tiranë

Lenovo K6

60 EUR

Online
30 Gush 14:52 Telefona celular , Tiranë

samsung s4

35 LEK

13 Shk 17:18 Telefona celular , Tiranë

telefon me dy karta

2 500 LEK

27 Dhj 21:19 Telefona celular , Tiranë

Shitet Lenovo M10 HD

200 EUR

08 Qer 12:10 Telefona celular , Tiranë

Lenovo x2

180 000 LEK

17 Pri 16:04 Telefona celular , Tiranë

KOMPJUTER

270 LEK

30 Sht 11:25 Telefona celular , Tiranë

Okazion Shitet Tablet

200 EUR

05 Korr 19:21 Telefona celular , Tiranë

shitet doogee x90 per pjese

20 LEK

24 Qer 12:12 Telefona celular , Tiranë

Lenovo

5 000 LEK

13 Maj 07:40 Telefona celular , Tiranë

Tab Lenovo - lir/mir

9 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Pri 21:35 Telefona celular , Tiranë

Shes Lenovo Z5 6 GB ram 64 ROM (2018)

18 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Jan 15:15 Telefona celular , Tiranë

Lenovo Tab 2 A7-10F 40 Mij Lek

40 LEK

16 Dhj 15:15 Telefona celular , Tiranë

Lenovo Tab3.7

15 000 LEK

24 Tet 16:45 Telefona celular , Tiranë

Oukitel C17 Pro, Umidigi A5, LenovoK520.

150 LEK

12 Tet 09:39 Telefona celular , Tiranë

shes Lenovo Z5 6gb ram 64 gb rom

17 000 LEK

19 Sht 08:20 Telefona celular , Tiranë

Tablet lenovo me sim kart

85 EUR

Online
06 Sht 14:06 Telefona celular , Tiranë

Lenovo zuk edge 4GB ram .64GB rom. Shitet

240 EUR Çmimi me zbritje

20 Korr 23:04 Telefona celular , Tiranë

Lenovo p2 snapdragon 4 ram 32 gb 3 dit baterin 5.5

175 EUR

20 Qer 14:05 Telefona celular , Tiranë

Lenovo A 7000 /K3 note

100 EUR

25 Pri 11:57 Telefona celular , Tiranë

Super cel origjinal 3 gb ram 32 gb memorie 8 core

150 LEK

17 Mar 16:44 Telefona celular , Tiranë

Lenovo K3 Note

50 LEK Çmimi me zbritje

24 Nën 20:26 Telefona celular , Tiranë

okazionnnn lenova x viber

49 EUR

12 Nën 20:44 Telefona celular , Tiranë

Shitet super telefon Lenovo VIBE P1

7 500 LEK

08 Nën 23:12 Telefona celular , Tiranë

Shitet Super Telefon Lenovo VIBE P1

9 000 LEK

30 Tet 16:18 Telefona celular , Tiranë

OKAZION

90 LEK

25 Sht 23:37 Telefona celular , Tiranë

Lenovo 850

60 EUR

22 Sht 18:42 Telefona celular , Tiranë

Cigare elektronike

5 000 LEK

12 Gush 07:14 Telefona celular , Tiranë

Shes cel. Lenovo 80€

80 EUR

04 Korr 17:49 Telefona celular , Tiranë

Shes Lenovo S898

150 EUR

03 Korr 15:08 Telefona celular , Tiranë

Lenovo tab3 7 (tablet)

40 EUR

01 Korr 13:44 Telefona celular , Tiranë

Shitet Lenovo A806 ne gjendje te mire pune !

5 000 LEK

05 Maj 19:07 Telefona celular , Tiranë

lenovo tablet me windows 10 ose nderrohet

150 EUR

22 Mar 10:21 Telefona celular , Tiranë

Shitet Lenovo k3 Note 150 Lek

150 LEK

22 Shk 00:41 Telefona celular , Tiranë

Shitet Lenovo S90-u

120 LEK

12 Shk 21:00 Telefona celular , Tiranë

K3 note

80 LEK

28 Jan 10:09 Telefona celular , Tiranë

Lenovo Tab 2 A10-30

18 000 LEK

15 Dhj 22:39 Telefona celular , Tiranë

Lenovo shum i holl 75 milek

75 LEK

15 Dhj 22:39 Telefona celular , Tiranë

Lenovo 2017 nderrohet ose shitet

140 LEK

03 Dhj 19:27 Telefona celular , Tiranë

Lenovo

80 LEK

26 Nën 20:47 Telefona celular , Tiranë

Shitet LENOVO A916

8 000 LEK

25 Nën 16:14 Telefona celular , Tiranë

GJENDJE PERFEKTE

100 EUR

21 Nën 19:06 Telefona celular , Tiranë

shitet Lenovo A806

5 000 LEK

16 Nën 18:22 Telefona celular , Tiranë

Okazion, super tel

250 LEK

28 Tet 20:40 Telefona celular , Tiranë

Lenovo vibe shot z90-7

150 LEK Çmimi me zbritje

12 Tet 14:48 Telefona celular , Tiranë

Shes Lonovo

66 EUR

12 Tet 14:40 Telefona celular , Tiranë

Lenovo

65 EUR

07 Tet 10:18 Telefona celular , Tiranë

Lenovo super gjendje

125 LEK

05 Tet 16:13 Telefona celular , Tiranë

Shitet Lenovo A806

95 EUR

25 Gush 14:13 Telefona celular , Tiranë

Lenovo A806

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Lenovo | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione