Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Kucovë

Acer , 3
Alcatel , 1
HTC , 5
Huawei , 1
Lenovo , 1
LG , 1
Nokia , 1
Samsung , 37
Sony , 2
Vodafone , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Kucovë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 09:36 Telefona celular , Kucovë

‼️Shitet iPhone 11‼️

40 000 LEK

14 Dhj 16:31 Telefona celular , Kucovë

iPhone 6 Gold

09 Nën 00:57 Telefona celular , Kucovë

OKAZION GALAXY S10E

250 LEK

07 Sht 15:22 Telefona celular , Kucovë

Shitet Iphone 6+

85 EUR Çmimi me zbritje

14 Shk 19:59 Telefona celular , Kucovë

Iphone 5s

100 LEK

07 Jan 05:30 Telefona celular , Kucovë

Kase Fiskale

230 EUR

29 Nën 12:31 Telefona celular , Kucovë

Kase Fiskale

250 EUR

29 Nën 12:31 Telefona celular , Kucovë

Kase Fiskale

250 LEK

03 Tet 18:42 Telefona celular , Kucovë

Erjon

160 LEK

08 Sht 09:30 Telefona celular , Kucovë

Telefon

1 100 EUR

04 Sht 14:57 Telefona celular , Kucovë

Doogee y9 plus

150 000 LEK

27 Korr 13:16 Telefona celular , Kucovë

SAMSUNG S6edge

10 000 LEK

22 Mar 10:07 Telefona celular , Kucovë

IPHONE XSmax

650 EUR

28 Shk 16:40 Telefona celular , Kucovë

Samsungs6 edge

60 EUR

30 Jan 04:23 Telefona celular , Kucovë

LG v50s ThinQ 5G

650 EUR

11 Dhj 19:17 Telefona celular , Kucovë

iPhone

80 EUR

09 Nën 18:59 Telefona celular , Kucovë

Acer liqued zest+

8 000 LEK

14 Tet 09:10 Telefona celular , Kucovë

Samsung j5

10 000 LEK

10 Tet 11:56 Telefona celular , Kucovë

Shes tre telefona për pjesë..

4 000 LEK

11 Sht 12:27 Telefona celular , Kucovë

Samsung j6 2018

180 LEK

17 Maj 20:07 Telefona celular , Kucovë

Iphone 6 gold

90 EUR

05 Jan 16:55 Telefona celular , Kucovë

SHITET Samsung S9+ 700 mij lek

700 LEK

02 Jan 12:46 Telefona celular , Kucovë

Samsung galaxy j3 (2016)

90 000 LEK

28 Dhj 18:16 Telefona celular , Kucovë

shitet iphon6+

200 EUR

28 Nën 03:05 Telefona celular , Kucovë

Samsung galaxy j3 2016

125 LEK

23 Tet 20:24 Telefona celular , Kucovë

iphone

95 EUR

12 Tet 19:14 Telefona celular , Kucovë

Galaxy J5 2016

15 000 LEK

21 Sht 14:47 Telefona celular , Kucovë

celular samsung

30 LEK

23 Korr 12:02 Telefona celular , Kucovë

Samsung

250 LEK

23 Qer 18:58 Telefona celular , Kucovë

Samsung Galaxy j5 2017

200 000 LEK

16 Qer 20:50 Telefona celular , Kucovë

Samsung Galaxy S5

100 000 LEK

04 Maj 16:35 Telefona celular , Kucovë

iPhone 4s

60 EUR

04 Maj 16:35 Telefona celular , Kucovë

Shitet iPhone6+

75 EUR

05 Pri 22:44 Telefona celular , Kucovë

Samsung

6 000 LEK

25 Mar 12:21 Telefona celular , Kucovë

Okazion

200 EUR

16 Shk 23:57 Telefona celular , Kucovë

Shitet iPhone 6 Plus

120 EUR

13 Shk 21:10 Telefona celular , Kucovë

Shitet

120 EUR

03 Shk 20:58 Telefona celular , Kucovë

celular samsung

30 LEK

01 Jan 01:12 Telefona celular , Kucovë

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE

430 000 LEK

24 Nën 23:28 Telefona celular , Kucovë

Samsung galaxy J5

120 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione