Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Korçë

Acer , 1
Alcatel , 7
Apple , 1
Apple , 3
ASUS , 1
Dell , 1
Asus , 3
Samsung , 4
HTC , 33
Huawei , 32
i-mobile , 1
Lenovo , 10
LG , 31
Mobile , 1
Motorola , 5
Nokia , 43
Samsung , 489
Sony , 12
Vertu , 1
Vodafone , 7
ZTE , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:53 Telefona celular , Korçë

SHITET IPHONE 7 PLUS

20 000 LEK

Dje 00:34 Telefona celular , Korçë

Iphone 6

80 LEK Çmimi me zbritje

Dje 00:34 Telefona celular , Korçë

Iphone 8+

28 000 LEK

22 Mar 15:43 Telefona celular , Korçë

Shitet telefon Redmi 9AT

80 000 LEK

22 Mar 12:03 Telefona celular , Korçë

Samsung S21 Ultra 5G

580 EUR

22 Mar 09:42 Telefona celular , Korçë

Xiaomi Redmi A1

11 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Mar 09:42 Telefona celular , Korçë

Iphone 6s Plus

11 500 LEK Çmimi me zbritje

22 Mar 09:42 Telefona celular , Korçë

Huawei P smart

11 000 LEK

21 Mar 23:15 Telefona celular , Korçë

RedMagic 7

650 EUR

21 Mar 18:04 Telefona celular , Korçë

Iphone SE 2 (2020)

240 EUR

21 Mar 18:04 Telefona celular , Korçë

Iphone 8

20 000 LEK

21 Mar 18:04 Telefona celular , Korçë

Iphone 8 plus

30 000 LEK

21 Mar 18:04 Telefona celular , Korçë

Iphone 5s

50 LEK

20 Mar 08:19 Telefona celular , Korçë

shitet apple watch Se 2

230 EUR

17 Mar 22:46 Telefona celular , Korçë

Oneplus 10 Pro i Ri

700 EUR

09 Mar 07:21 Telefona celular , Korçë

Samsung A10s okazion

35 LEK

09 Mar 07:19 Telefona celular , Korçë

shitet si i ri

40 LEK

05 Mar 15:42 Telefona celular , Korçë

Samsung s10 plus (gjendje 10/10)

300 LEK

05 Mar 14:13 Telefona celular , Korçë

Samsung note 10 plus okazion

370 LEK

05 Mar 14:13 Telefona celular , Korçë

Samsung s20 plus 5g

420 LEK

05 Mar 14:13 Telefona celular , Korçë

Redmi a1

100 LEK

05 Mar 10:35 Telefona celular , Korçë

Iphone 8

180 LEK

05 Mar 10:35 Telefona celular , Korçë

Iphone xs max 512gb

420 LEK

05 Mar 10:35 Telefona celular , Korçë

Iphone 6s 32gb (komplet ok)

100 LEK

05 Mar 10:35 Telefona celular , Korçë

Samsung z flip 5g

520 EUR

27 Shk 09:10 Telefona celular , Korçë

Iphone 8+

170 EUR

23 Shk 18:08 Telefona celular , Korçë

A71 128

190 LEK

23 Shk 11:34 Telefona celular , Korçë

A71 128

190 LEK

22 Shk 21:22 Telefona celular , Korçë

shitet A71

190 LEK

21 Shk 18:35 Telefona celular , Korçë

A71 128 okazion

190 LEK

20 Shk 18:35 Telefona celular , Korçë

Shitet Hauwei

70 LEK

19 Shk 12:48 Telefona celular , Korçë

Iphon 8+

200 LEK

17 Shk 19:59 Telefona celular , Korçë

shitet

75 LEK

16 Shk 15:48 Telefona celular , Korçë

Iphone 8+

220 EUR

14 Shk 20:36 Telefona celular , Korçë

Iphone 12 64 gb

420 EUR

13 Shk 21:26 Telefona celular , Korçë

shes iphon 5s

40 LEK

12 Shk 11:21 Telefona celular , Korçë

okazion

08 Shk 10:03 Telefona celular , Korçë

shes ore smart

20 EUR

05 Shk 12:57 Telefona celular , Korçë

Samsung s10 plus Shitje

30 000 LEK

23 Jan 09:28 Telefona celular , Korçë

Kasa +xhame per iphone 12

15 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione