Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Shqipëria

10 , 47
A9 , 13
Desire 510 , 16
Desire V , 3
First , 6
Homtom , 1
Legend , 1
One , 22
One (M7) , 196
One (M8) , 262
One A9 , 1
One E9+ , 7
One M9 , 132
One M9+ , 7
One mini , 8
One S , 5
One S9 , 2
One X , 15
Sensation , 9
U Play , 5
U11 , 6
U12+ , 2
Wildfire , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Pri 00:17 Telefona celular , Tiranë

One M7

25 Shk 20:47 Telefona celular , Tiranë

Kerkoj Htc m8 per nderrim

18 Jan 16:53 Telefona celular , Tiranë

kerkoj kamer htc m7

10 LEK

17 Shk 13:40 Telefona celular , Durrës

Htc one s me whatsapp super

15 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 12:53 Telefona celular , Fier

HTC

20 LEK

05 Mar 10:34 Telefona celular , Shkodër

HTC wildife

20 LEK

07 Mar 19:15 Telefona celular , Elbasan

htc desire 510

40 LEK

21 Dhj 18:37 Telefona celular , Elbasan

HTC Sensation

50 LEK

21 Sht 10:43 Telefona celular , Berat

Shitet HTC ONE M7 32/2 GB

55 LEK

05 Korr 18:16 Telefona celular , Tiranë

HTC one mini 7...16g

60 LEK

10 Nën 09:46 Telefona celular , Tiranë

Htc one m8

65 LEK

01 Shk 09:13 Telefona celular , Durrës

HTC ONE X

70 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 20:30 Telefona celular , Korçë

HTC 6435lvw

70 LEK

19 Dhj 11:28 Telefona celular , Durrës

htc hd2o

70 LEK

07 Dhj 20:26 Telefona celular , Tiranë

HTC SENSE

75 LEK

16 Jan 14:08 Telefona celular , Librazhd

Htc one m9

80 LEK Çmimi me zbritje

31 Korr 20:09 Telefona celular , Vlorë

Shes telefon HTC M8

80 LEK

28 Jan 20:04 Telefona celular , Durrës

Htc m8 per per pjese (ne gjendje pune )

80 LEK

21 Qer 07:27 Telefona celular , Shkodër

htc one m7

80 LEK

21 Jan 09:23 Telefona celular , Tiranë

Htc desire v

80 LEK Çmimi me zbritje

18 Korr 10:49 Telefona celular , Tiranë

Shitet HTC m7

90 LEK

26 Tet 13:13 Telefona celular , Tiranë

HTC m7

90 LEK Çmimi me zbritje

10 Tet 10:44 Telefona celular , Tiranë

shitet

90 LEK

01 Qer 19:25 Telefona celular , Durrës

htc one m7

90 LEK

26 Korr 19:20 Telefona celular , Elbasan

HTC One

90 LEK

25 Korr 12:12 Telefona celular , Durrës

Htc one m 9

100 LEK

12 Nën 19:45 Telefona celular , Gramsh

Shitet

100 LEK

13 Korr 20:17 Telefona celular , Tiranë

HTC m7

100 LEK

25 Pri 14:23 Telefona celular , Shkodër

Htc

100 LEK

13 Shk 16:49 Telefona celular , Durrës

shitet HTC M7

100 LEK

30 Jan 13:15 Telefona celular , Tiranë

Htc m8 32 giga

100 LEK

12 Dhj 07:03 Telefona celular , Lushnjë

HTC ONE 32G

100 LEK

14 Mar 00:36 Telefona celular , Tiranë

HTC M7

100 LEK Çmimi me zbritje

25 Shk 12:25 Telefona celular , Tiranë

HTC One X

100 LEK

03 Shk 15:09 Telefona celular , Tiranë

Shes HTC M8

110 LEK Çmimi me zbritje

09 Sht 15:50 Telefona celular , Durrës

Htc M9 3Gb&32 GB

110 LEK

25 Korr 16:04 Telefona celular , Tiranë

HTC One M8

110 LEK

11 Korr 16:29 Telefona celular , Tiranë

Shitet htc m7

110 LEK

12 Pri 15:21 Telefona celular , Tiranë

htc m8 mini

110 LEK

22 Shk 14:35 Telefona celular , Tiranë

HMC M7

110 LEK

30 Jan 14:26 Telefona celular , Tiranë

Htc m7 okazion110 mije

110 LEK

22 Tet 11:06 Telefona celular , Tiranë

shitet htc one m8 gold

120 LEK

11 Sht 17:10 Telefona celular , Tiranë

Shes HTC M8 32GB

120 LEK Çmimi me zbritje

17 Pri 08:33 Telefona celular , Tiranë

HTC M8

120 LEK Çmimi me zbritje

30 Maj 00:02 Telefona celular , Tiranë

HTC

120 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione