Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Shqipëria

10 , 47
A9 , 13
Desire 510 , 16
Desire V , 3
First , 6
Homtom , 1
Legend , 1
One , 22
One (M7) , 196
One (M8) , 262
One A9 , 1
One E9+ , 7
One M9 , 132
One M9+ , 7
One mini , 8
One S , 5
One S9 , 2
One X , 15
Sensation , 9
U Play , 5
U11 , 6
U12+ , 2
Wildfire , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Nën 11:56 Telefona celular , Tiranë

HTC one M7 I RI

150 EUR

10 Nën 23:13 Telefona celular , Tiranë

Shes htc m7

19 000 LEK

10 Nën 09:25 Telefona celular , Tiranë

Htc M8 per pjese,100 mije

10 000 LEK

09 Nën 20:46 Telefona celular , Durrës

HTC M9

3 500 LEK

07 Nën 13:43 Telefona celular , Tiranë

HTC one m8 32 gb i ri

200 EUR

02 Nën 21:16 Telefona celular , Tiranë

Htc M8 one

250 LEK

31 Tet 20:10 Telefona celular , Vlorë

htc

180 LEK

28 Tet 14:51 Telefona celular , Korçë

Htc one M8

200 EUR

27 Tet 19:19 Telefona celular , Tiranë

Shitet htc m8.

23 Tet 23:05 Telefona celular , Tiranë

Htc M9 Gold Europian

270 LEK

21 Tet 11:01 Telefona celular , Tiranë

Htc 10,perfekt,500 euro

500 EUR

19 Tet 13:42 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M7 32 GB

160 LEK Çmimi me zbritje

16 Tet 22:14 Telefona celular , Tiranë

HTC Desire 320

120 EUR

13 Tet 10:42 Telefona celular , Tiranë

HTC m7 one

85 EUR

12 Tet 16:25 Telefona celular , Tiranë

HTC oneM7

130 EUR

08 Tet 22:16 Telefona celular , Fier

HTC One M7

06 Tet 18:56 Telefona celular , Vlorë

Htc one m7

160 LEK

28 Sht 17:24 Telefona celular , Tiranë

HTC one M8 mini 2

110 EUR Çmimi me zbritje

28 Sht 11:31 Telefona celular , Tiranë

htc m8mini

180 EUR

26 Sht 22:24 Telefona celular , Tiranë

Shitje

220 LEK

25 Sht 13:37 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M8

300 EUR

24 Sht 18:15 Telefona celular , Durrës

Htc M9

280 LEK

24 Sht 18:07 Telefona celular , Durrës

Htc M9

280 LEK

24 Sht 12:03 Telefona celular , Tiranë

Htc one m8

230 000 LEK

23 Sht 15:52 Telefona celular , Tiranë

HTC One X

80 000 LEK

23 Sht 11:45 Telefona celular , Tiranë

TIRANE 5cop HTC ONE M8

280 LEK

20 Sht 17:05 Telefona celular , Tiranë

Shitet htc one m9

380 EUR

19 Sht 20:30 Telefona celular , Korçë

HTC 6435lvw

70 LEK

18 Sht 08:59 Telefona celular , Fier

HTC m8 ose nderrohet me 5s

190 LEK Çmimi me zbritje

17 Sht 03:36 Telefona celular , Tiranë

Htc urgjent 80 euro

80 EUR

13 Sht 12:03 Telefona celular , Tiranë

Okazion Shes HTC 620

17 000 LEK

09 Sht 12:54 Telefona celular , Tiranë

SHITET HTC ONE M8

250 EUR

07 Sht 18:20 Telefona celular , Tiranë

Shes tel HTC

100 EUR

07 Sht 14:59 Telefona celular , Tiranë

2 telefona + aparat fotografik

7 000 LEK

02 Sht 09:11 Telefona celular , Tiranë

HTC M8

29 000 LEK

30 Gush 16:20 Telefona celular , Tiranë

Htc one m7 i ri

150 EUR

30 Gush 13:27 Telefona celular , Tiranë

HTC One M8

180 EUR

27 Gush 14:20 Telefona celular , Tiranë

HTC ONE M7

20 000 LEK

20 Gush 19:02 Telefona celular , Sarandë

HTC One M8

26 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione