Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Shqipëria

10 , 47
A9 , 13
Desire 510 , 16
Desire V , 3
First , 6
Homtom , 1
Legend , 1
One , 22
One (M7) , 196
One (M8) , 262
One A9 , 1
One E9+ , 7
One M9 , 132
One M9+ , 7
One mini , 8
One S , 5
One S9 , 2
One X , 15
Sensation , 9
U Play , 5
U11 , 6
U12+ , 2
Wildfire , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 19:47 Telefona celular , Tiranë

HTC M8 shum i mire

120 EUR

26 Nën 12:17 Telefona celular , Tiranë

Htc one M9

200 000 LEK

22 Nën 21:47 Telefona celular , Tiranë

Okazion htc m8 110€

110 EUR

22 Nën 11:17 Telefona celular , Tiranë

Htc desire 626

130 LEK

10 Nën 19:07 Telefona celular , Tiranë

Okazion! HTC ONE M8! I RI

17 000 LEK

07 Nën 11:26 Telefona celular , Tiranë

HTC M10

27 000 LEK

30 Tet 16:52 Telefona celular , Tiranë

HTC M8 32gb

220 LEK

28 Tet 00:20 Telefona celular , Tiranë

HTC ONE M7

85 EUR

26 Tet 13:13 Telefona celular , Tiranë

HTC m7

90 LEK Çmimi me zbritje

26 Tet 10:01 Telefona celular , Malësi e Madhe

HTC ONE M9

300 LEK

23 Tet 18:53 Telefona celular , Tiranë

Htc One M8

179 LEK

19 Tet 15:06 Telefona celular , Tiranë

Okazion Htc M9 si i Ri shitet vetem sot.

190 LEK

15 Tet 17:11 Telefona celular , Durrës

htc one m8 32giga

2 000 LEK

13 Tet 12:02 Telefona celular , Tiranë

HTC Desire 820 (NE KUTI)

290 EUR

10 Tet 10:44 Telefona celular , Tiranë

shitet

90 LEK

01 Tet 18:45 Telefona celular , Tiranë

HTC one m9

22 000 LEK

27 Sht 21:44 Telefona celular , Tiranë

Shitet htc m9

240 LEK

25 Sht 21:29 Telefona celular , Pogradec

HTC

165 LEK

21 Sht 14:50 Telefona celular , Tiranë

HTC one M8 Gold

100 EUR

19 Sht 10:53 Telefona celular , Tiranë

Okazion HtC m7 prefekt

150 LEK

17 Sht 12:14 Telefona celular , Durrës

Htc One

16 Sht 09:17 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M9 si i ri Nderrohet

240 LEK Çmimi me zbritje

13 Sht 15:00 Telefona celular , Shkodër

HTC One M9 Gunmetal Gray!

22 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Sht 20:07 Telefona celular , Tiranë

Shitet HTC 816

150 EUR

04 Sht 18:50 Telefona celular , Tiranë

Htc one m8 gold 32gb 115€

115 EUR

04 Sht 13:05 Telefona celular , Elbasan

Htc one m8

170 LEK

30 Gush 18:49 Telefona celular , Tiranë

HTC M9 Gold 32GB 2GB RAM okazion 190 lek

190 LEK

27 Gush 11:43 Telefona celular , Shkodër

Htc one M9

23 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Gush 16:28 Telefona celular , Tiranë

Shitet HTC M8

15 000 LEK

13 Gush 10:52 Telefona celular , Shkodër

Htc One M9 Gunmetal Black 32Gb

30 000 LEK

04 Gush 20:30 Telefona celular , Fier

Htc one m8 32 gb

160 LEK

01 Gush 19:23 Telefona celular , Tiranë

Htc desire eye 16 gb

220 LEK

30 Korr 13:11 Telefona celular , Fier

Shitet

20 000 LEK

29 Korr 12:01 Telefona celular , Tiranë

Shitet

50 EUR

24 Korr 22:15 Telefona celular , Tiranë

HTC one m7 okazion

100 EUR

20 Korr 23:11 Telefona celular , Fier

HTC ONE M8 32 GB

16 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Korr 12:14 Telefona celular , Tiranë

HTC one M9

135 EUR

19 Korr 09:40 Telefona celular , Tiranë

Okazion HTX Lte 32 Gb

210 EUR

05 Korr 11:54 Telefona celular , Fier

HTC ONE M8 32 GB

17 000 LEK Çmimi me zbritje

03 Korr 20:57 Telefona celular , Tiranë

HTC

100 EUR

03 Korr 11:09 Telefona celular , Kucovë

Htc one m8 europian super perfekt OKAZION

170 LEK

01 Korr 17:36 Telefona celular , Tiranë

Okazion

15 000 LEK

27 Qer 15:22 Telefona celular , Tiranë

URGJENT HTC ONE M8 32GB

10 000 LEK

23 Qer 11:33 Telefona celular , Tiranë

HTC 10/64GB

47 000 LEK

21 Qer 07:27 Telefona celular , Shkodër

htc one m7

80 LEK

17 Qer 19:40 Telefona celular , Tiranë

HTC ONE M8 32Gb

150 LEK

16 Qer 14:09 Telefona celular , Tiranë

Okazion HTC M8 32gb

15 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione