Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Shqipëria

10 , 47
A9 , 13
Desire 510 , 16
Desire V , 3
First , 6
Homtom , 1
Legend , 1
One , 22
One (M7) , 196
One (M8) , 262
One A9 , 1
One E9+ , 7
One M9 , 132
One M9+ , 7
One mini , 8
One S , 5
One S9 , 2
One X , 15
Sensation , 9
U Play , 5
U11 , 6
U12+ , 2
Wildfire , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Shk 12:02 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC ONE M9

18 000 LEK

04 Shk 12:53 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC ONE M9

18 000 LEK

04 Shk 00:47 Telefona celular , Tiranë

OKAZION HTC ONE M9

25 000 LEK

03 Shk 20:29 Telefona celular , Tiranë

OKAZION HTC ONE M9

25 000 LEK

03 Shk 15:54 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC ONE M9

18 000 LEK

02 Shk 16:38 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC ONE M9

18 000 LEK

01 Shk 16:16 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC ONE M9

18 000 LEK

01 Shk 15:56 Telefona celular , Tiranë

Shitet Htc m8

160 LEK

01 Shk 06:44 Telefona celular , Tiranë

SHITET HTC M9 I RI NE KUTI

25 000 LEK

31 Jan 15:43 Telefona celular , Tiranë

Celulare

250 EUR

30 Jan 13:15 Telefona celular , Tiranë

Htc m8 32 giga

100 LEK

30 Jan 05:22 Telefona celular , Tiranë

Celular

170 LEK

29 Jan 00:43 Telefona celular , Tiranë

Telefon

170 LEK

28 Jan 20:04 Telefona celular , Durrës

Htc m8 per per pjese (ne gjendje pune )

80 LEK

25 Jan 21:46 Telefona celular , Tiranë

htc 10

20 000 LEK

25 Jan 09:07 Telefona celular , Tiranë

HTC one mini

4 500 LEK

24 Jan 21:08 Telefona celular , Korçë

Shitet

9 000 LEK

22 Jan 17:16 Telefona celular , Korçë

HTC ONE M9

18 000 LEK

21 Jan 14:51 Telefona celular , Korçë

Shitet ose ndrrohet HTC ONE M9

20 000 LEK

18 Jan 16:53 Telefona celular , Tiranë

kerkoj kamer htc m7

10 LEK

17 Jan 19:24 Telefona celular , Tiranë

Okazion

150 LEK

16 Jan 17:14 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC ONE M9 GOLD

18 000 LEK

16 Jan 14:21 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC ONE M9

160 EUR

09 Jan 11:06 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC ONE M9

150 EUR

05 Jan 19:37 Telefona celular , Tiranë

htc one m9

230 LEK

04 Jan 18:39 Telefona celular , Tiranë

Shes HTC M 10

420 LEK

04 Jan 18:27 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC ONE M9

20 000 LEK

04 Jan 17:27 Telefona celular , Elbasan

Shes HTC M10

250 LEK

03 Jan 14:17 Telefona celular , Tiranë

Htc M9

220 LEK

29 Dhj 19:47 Telefona celular , Tiranë

Htc 10

280 LEK

29 Dhj 00:40 Telefona celular , Tiranë

Htc 10

280 LEK

28 Dhj 18:06 Telefona celular , Tiranë

Okazion Ne gjendje prfekt

7 500 LEK

27 Dhj 14:06 Telefona celular , Tiranë

Shitet Htc m7 32gb

9 000 LEK

26 Dhj 17:30 Telefona celular , Tiranë

Shitet Htc One m7 1 jave i perdor

10 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Dhj 18:27 Telefona celular , Tiranë

Htc One M9

200 000 LEK

25 Dhj 17:18 Telefona celular , Lezhë

HTC ONE M9 3giga ram

200 EUR

21 Dhj 12:58 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC ONE M9

22 000 LEK

20 Dhj 13:16 Telefona celular , Korçë

Shitet HTC M9

22 000 LEK

15 Dhj 08:53 Telefona celular , Durrës

HTC Desire 626 4g

40 EUR Çmimi me zbritje

14 Dhj 08:20 Telefona celular , Tiranë

HTC ONE M7

8 500 LEK

12 Dhj 07:03 Telefona celular , Lushnjë

HTC ONE 32G

100 LEK

09 Dhj 08:18 Telefona celular , Kucovë

Shes ose nderroj Htc m8 me iPhone 5s

150 LEK

06 Dhj 18:56 Telefona celular , Tiranë

HTC one M8 i përdorur

15 000 LEK

30 Nën 12:12 Telefona celular , Tiranë

Htc desire 626

130 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione