Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC One (M7) Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC One (M7) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Nën 16:58 Telefona celular , Tiranë

HTC One M7

40 EUR

24 Nën 17:17 Telefona celular , Tiranë

HTC ONE M7

40 EUR

28 Gush 08:54 Telefona celular , Tiranë

HTC

35 000 LEK

04 Qer 10:15 Telefona celular , Tiranë

Htc one m7 ( per pjese)

2 000 LEK

20 Pri 14:17 Telefona celular , Berat

Htc one m7

8 000 LEK

16 Shk 11:09 Telefona celular , Berat

Htc one m7 gold

12 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Dhj 12:53 Telefona celular , Fier

HTC One M7 GOLD "I RI" OKAZION

11 900 LEK

12 Dhj 12:22 Telefona celular , Tiranë

Shitet HTC One M7

7 500 LEK

19 Korr 18:07 Telefona celular , Tiranë

Shitet htc 13 Mp16gb

40 EUR

18 Korr 10:49 Telefona celular , Tiranë

Shitet HTC m7

90 LEK

13 Korr 20:17 Telefona celular , Tiranë

HTC m7

100 LEK

13 Korr 08:10 Telefona celular , Tiranë

HTC M7

130 000 LEK

11 Korr 16:29 Telefona celular , Tiranë

Shitet htc m7

110 LEK

06 Korr 11:50 Telefona celular , Tiranë

Okazion 45 mij lek

4 500 LEK

05 Korr 18:16 Telefona celular , Tiranë

HTC one mini 7...16g

60 LEK

01 Korr 14:25 Telefona celular , Tiranë

Shitet HTC M7

8 500 LEK

07 Qer 18:40 Telefona celular , Tiranë

45 mij lek

4 500 LEK

06 Qer 19:17 Telefona celular , Tiranë

HTC M7

11 000 LEK

19 Shk 10:40 Telefona celular , Lushnjë

HTC M7 nderrohet me iphone 6

200 LEK

16 Shk 17:33 Telefona celular , Tiranë

Shes htc one m7

100 000 LEK

13 Shk 16:49 Telefona celular , Durrës

shitet HTC M7

100 LEK

10 Shk 11:53 Telefona celular , Fier

OKAZION HTC ONE M7 I RI 4G LTE

15 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Shk 21:01 Telefona celular , Korçë

HTC M7

100 EUR

30 Jan 13:15 Telefona celular , Tiranë

Htc m8 32 giga

100 LEK

27 Dhj 14:06 Telefona celular , Tiranë

Shitet Htc m7 32gb

9 000 LEK

14 Dhj 08:20 Telefona celular , Tiranë

HTC ONE M7

8 500 LEK

28 Tet 00:20 Telefona celular , Tiranë

HTC ONE M7

85 EUR

26 Tet 13:13 Telefona celular , Tiranë

HTC m7

90 LEK Çmimi me zbritje

10 Tet 10:44 Telefona celular , Tiranë

shitet

90 LEK

24 Korr 22:15 Telefona celular , Tiranë

HTC one m7 okazion

100 EUR

21 Qer 07:27 Telefona celular , Shkodër

htc one m7

80 LEK

02 Qer 14:12 Telefona celular , Tiranë

HTC One m7 Gold

140 LEK Çmimi me zbritje

01 Qer 19:25 Telefona celular , Durrës

htc one m7

90 LEK

30 Maj 00:02 Telefona celular , Tiranë

HTC

120 LEK

09 Maj 19:38 Telefona celular , Fier

htc

150 LEK

24 Pri 14:41 Telefona celular , Fier

Shitet HTC one M7

150 LEK

03 Pri 00:17 Telefona celular , Tiranë

One M7

31 Mar 10:51 Telefona celular , Tiranë

Htc

120 EUR

27 Mar 16:46 Telefona celular , Librazhd

HTC One M7

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC One (M7) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione