Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Durrës

10 , 1
A9 , 3
One , 3
One (M7) , 17
One (M8) , 15
One M9 , 14
One M9+ , 2
One mini , 2
One S , 2
One X , 1
Sensation , 2
U11 , 1
U12+ , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Shk 13:40 Telefona celular , Durrës

Htc one s me whatsapp super

15 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 14:45 Telefona celular , Durrës

shitet htc u11

260 000 LEK

26 Shk 15:09 Telefona celular , Durrës

HTC home sense

3 000 LEK

02 Sht 13:29 Telefona celular , Durrës

HTC U 12+

85 000 LEK

25 Korr 12:12 Telefona celular , Durrës

Htc one m 9

100 LEK

18 Korr 18:38 Telefona celular , Durrës

Htc One M9 - OKAZION !

18 000 LEK

17 Sht 23:19 Telefona celular , Durrës

Htc one M9

250 LEK

09 Sht 15:50 Telefona celular , Durrës

Htc M9 3Gb&32 GB

110 LEK

31 Gush 18:54 Telefona celular , Durrës

Htc 10 Evo si i ri Nderrohet

170 LEK

17 Gush 22:11 Telefona celular , Durrës

Telefona te ndryshem

290 LEK

02 Maj 13:03 Telefona celular , Durrës

HTC one M9

250 LEK

08 Mar 15:46 Telefona celular , Durrës

Htc m8

100 EUR

13 Shk 16:49 Telefona celular , Durrës

shitet HTC M7

100 LEK

28 Jan 20:04 Telefona celular , Durrës

Htc m8 per per pjese (ne gjendje pune )

80 LEK

15 Dhj 08:53 Telefona celular , Durrës

HTC Desire 626 4g

40 EUR Çmimi me zbritje

15 Tet 17:11 Telefona celular , Durrës

htc one m8 32giga

2 000 LEK

17 Sht 12:14 Telefona celular , Durrës

Htc One

16 Sht 09:17 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M9 si i ri Nderrohet

240 LEK Çmimi me zbritje

01 Qer 19:25 Telefona celular , Durrës

htc one m7

90 LEK

06 Maj 10:04 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M8

210 LEK

04 Maj 21:25 Telefona celular , Durrës

HTC One a9 Fingerprint 32g RAM 3

39 000 LEK

01 Maj 13:19 Telefona celular , Durrës

Htc One M9 (2015, Mars)

270 EUR

05 Pri 10:07 Telefona celular , Durrës

Htc silver

300 LEK

25 Shk 19:58 Telefona celular , Durrës

HTC m8 200

2 000 LEK

23 Shk 16:33 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M7

180 LEK

15 Shk 00:07 Telefona celular , Durrës

Shes HTC M8 32 GB GOLD

150 EUR

01 Shk 09:13 Telefona celular , Durrës

HTC ONE X

70 LEK Çmimi me zbritje

31 Jan 18:36 Telefona celular , Durrës

Htc one M7 32 GB

140 000 LEK

26 Jan 10:11 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M7

130 LEK

23 Jan 09:39 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M8

240 LEK

20 Jan 12:48 Telefona celular , Durrës

HTC A9

350 LEK

13 Jan 18:30 Telefona celular , Durrës

HTC One a9 Fingerprint 32g RAM 3

11 Jan 12:12 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M8 16GB

240 000 LEK

08 Dhj 16:37 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M7 32 GB

180 000 LEK

01 Dhj 18:51 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M7 32 GB

130 000 LEK

01 Dhj 18:46 Telefona celular , Durrës

Urgjent Htc desire 610

130 000 LEK

01 Dhj 18:40 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M7 32 GB

180 000 LEK

17 Nën 12:24 Telefona celular , Durrës

Htc m7

110 EUR

09 Nën 20:46 Telefona celular , Durrës

HTC M9

3 500 LEK

19 Tet 13:42 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M7 32 GB

160 LEK Çmimi me zbritje

25 Sht 13:37 Telefona celular , Durrës

HTC ONE M8

300 EUR

24 Sht 18:15 Telefona celular , Durrës

Htc M9

280 LEK

24 Sht 18:07 Telefona celular , Durrës

Htc M9

280 LEK

03 Gush 22:04 Telefona celular , Durrës

Shes Htc One m7 4G (32Gb)black ..si i ri ne kuti

145 EUR

21 Korr 08:29 Telefona celular , Durrës

Htc one m7

90 EUR Çmimi me zbritje

11 Qer 17:14 Telefona celular , Durrës

HTC DESIRE 816

18 000 LEK

25 Maj 09:13 Telefona celular , Durrës

Htc m9 silvergold 250 euro urgjent

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione