Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC 10 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC 10 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Gush 13:13 Telefona celular , Tiranë

Samsung A 50

90 EUR

29 Korr 17:46 Telefona celular , Tiranë

Shes iphone 12

400 LEK

02 Pri 11:07 Telefona celular , Tiranë

Thithese lageshtire

350 EUR

30 Jan 17:52 Telefona celular , Tiranë

12 PRO MAX

600 EUR

10 Dhj 21:51 Telefona celular , Tiranë

Okazion iphone x

250 LEK

23 Nën 13:44 Telefona celular , Tiranë

smart watch 4, 44mm

1 EUR

12 Tet 11:22 Telefona celular , Korçë

Okazion

02 Maj 01:47 Telefona celular , Tiranë

Shitet dy instagrame nje 14.8k dhe nje 9k

400 EUR

23 Pri 08:33 Telefona celular , Tiranë

Iphon x

320 EUR

08 Pri 18:14 Telefona celular , Tiranë

Iphone X 10/10

350 EUR

11 Qer 18:34 Telefona celular , Tiranë

Instagram ne shitje.

50 EUR

13 Shk 10:37 Telefona celular , Tiranë

shitet

11 500 LEK Çmimi me zbritje

13 Jan 09:36 Telefona celular , Tiranë

Lemado s2 fitness

2 000 LEK

08 Jan 02:23 Telefona celular , Tiranë

Call of duty infinite warfare

3 000 LEK

03 Dhj 11:17 Telefona celular , Fier

Samsung s10+

150 EUR

10 Tet 11:05 Dyqani Telefona celular , Tiranë

HTC 10

28 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Sht 11:03 Telefona celular , Elbasan

kerkoj iphone 7 ose 7+

200 LEK

06 Sht 22:44 Telefona celular , Elbasan

blej iphone 7

200 LEK

26 Gush 18:30 Telefona celular , Tiranë

Sony MDR-XB950BT Bluetooth Wireless Extra Bass

4 500 LEK

16 Dhj 00:32 Telefona celular , Tiranë

Shitje e telefonit

35 000 LEK

17 Sht 12:08 Telefona celular , Tiranë

okazion i ri

30 000 LEK

31 Gush 18:54 Telefona celular , Durrës

Htc 10 Evo si i ri Nderrohet

170 LEK

07 Maj 16:26 Telefona celular , Tiranë

HTC 10 Europe

100 EUR

24 Mar 12:38 Telefona celular , Tiranë

Shes HTC 10

250 LEK

13 Mar 11:22 Telefona celular , Elbasan

Htc 10 64 gb

3 500 LEK

16 Shk 03:45 Telefona celular , Tiranë

Shitet HTC 10

280 LEK

25 Jan 21:46 Telefona celular , Tiranë

htc 10

20 000 LEK

04 Jan 18:39 Telefona celular , Tiranë

Shes HTC M 10

420 LEK

04 Jan 17:27 Telefona celular , Elbasan

Shes HTC M10

250 LEK

29 Dhj 19:47 Telefona celular , Tiranë

Htc 10

280 LEK

29 Dhj 00:40 Telefona celular , Tiranë

Htc 10

280 LEK

07 Nën 11:26 Telefona celular , Tiranë

HTC M10

27 000 LEK

23 Qer 11:33 Telefona celular , Tiranë

HTC 10/64GB

47 000 LEK

15 Qer 13:44 Telefona celular , Tiranë

��SUPER OKAZION��HTC 10��47000 leke✅

47 000 LEK

10 Qer 12:25 Telefona celular , Tiranë

SUPER OKAZION HTC 10 i ri

48 000 LEK

04 Maj 22:38 Telefona celular , Tiranë

Telefon

100 EUR

02 Dhj 12:41 Telefona celular , Tiranë

HTC 10

480 EUR

07 Sht 14:59 Telefona celular , Tiranë

2 telefona + aparat fotografik

7 000 LEK

13 Qer 17:43 Telefona celular , Tiranë

HTC 10

590 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC 10 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione