Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Gramsh

AT&T , 1
HTC , 1
Huawei , 3
LG , 1
Nokia , 2
Samsung , 12

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Gramsh ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Nën 09:45 Telefona celular , Gramsh

Iphone 14 pro max (PROMO)

850 EUR

25 Maj 04:37 Telefona celular , Gramsh

telefon me zile

11 LEK

02 Pri 18:00 Telefona celular , Gramsh

iPhone XR ne gjendje perfekte

15 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Nën 17:50 Telefona celular , Gramsh

redmi 9c okazion urgjemt

80 LEK

05 Mar 17:26 Telefona celular , Gramsh

Shitet Samsung Galaxy A10

90 EUR

11 Gush 11:38 Telefona celular , Gramsh

Apple iPhone 12 Pro Max - 128GB

400 EUR

29 Pri 14:36 Telefona celular , Gramsh

Shitet

50 LEK

23 Pri 10:15 Telefona celular , Gramsh

Iphone 7 32gb

70 LEK

23 Shk 21:18 Telefona celular , Gramsh

iPhone X 256GB ROM

420 EUR

01 Shk 10:16 Telefona celular , Gramsh

Kamera iPhone Xs max 256GB

500 EUR

12 Dhj 09:22 Telefona celular , Gramsh

Apple iPhones 12 Pro Max For Sale

1 200 EUR

20 Maj 08:19 Telefona celular , Gramsh

Nderrohet

1 EUR

27 Gush 09:03 Telefona celular , Gramsh

E shes/e ndroj

1 LEK

12 Jan 15:41 Telefona celular , Gramsh

Samsung Galaxy S9+ SM-G965F

450 EUR

12 Nën 19:45 Telefona celular , Gramsh

Shitet

100 LEK

18 Tet 19:15 Telefona celular , Gramsh

samsung

550 EUR

26 Korr 19:42 Telefona celular , Gramsh

Huawei p20 pro 128GB black

400 EUR

16 Qer 17:01 Telefona celular , Gramsh

Ledi

90 EUR

02 Shk 19:15 Telefona celular , Gramsh

Iphon

29 Jan 20:41 Telefona celular , Gramsh

nderrim

28 Jan 10:21 Telefona celular , Gramsh

Iphone 5s 16 GB

14 000 LEK

24 Jan 10:07 Telefona celular , Gramsh

Samsung J5

100 LEK

22 Jan 21:20 Telefona celular , Gramsh

Samsung Galaxy j5 2017

100 LEK

08 Dhj 10:46 Telefona celular , Gramsh

shitet ose nderrohet

90 LEK

24 Qer 23:13 Telefona celular , Gramsh

Okazion!!!

120 LEK Çmimi me zbritje

02 Qer 19:17 Telefona celular , Gramsh

Shes telefonin

50 000 LEK

01 Qer 18:28 Telefona celular , Gramsh

Shes telefonin

60 LEK

27 Pri 19:34 Telefona celular , Gramsh

Samsung S3

10 000 LEK

31 Mar 22:23 Telefona celular , Gramsh

shitet tel ifcane e1 mosel shum i vecant gold

35 LEK

04 Nën 09:39 Telefona celular , Gramsh

Samsung S3mini

01 Shk 16:22 Telefona celular , Gramsh

Huawei Ascend y540

99 EUR

09 Dhj 08:30 Telefona celular , Gramsh

Samsung Galaxy Grand Prime 4G

25 000 LEK

20 Nën 22:56 Telefona celular , Gramsh

IPHONE 5S GOLD SILVER GREY

45 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione