Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 12:01 Telefona celular , Durrës

Samsung A33 5G

320 LEK

07 Gush 10:23 Telefona celular , Durrës

Gjendja 9/10

390 EUR

07 Gush 10:17 Telefona celular , Durrës

Gjendja 9/10

300 EUR

15 Qer 14:57 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy s9+

20 000 LEK

22 Jan 17:31 Telefona celular , Durrës

Lg G7

85 EUR

17 Jan 15:09 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung note 9

230 LEK

17 Jan 10:59 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung note 9

230 LEK

16 Jan 19:58 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung note 9

230 LEK

13 Jan 11:33 Telefona celular , Durrës

shitet samsung note 9

250 LEK

04 Jan 00:06 Telefona celular , Durrës

Shitet Samsung Note 10 +

410 EUR

26 Tet 11:58 Telefona celular , Durrës

Samsung note 20 ultra-5G

600 EUR

24 Tet 13:35 Telefona celular , Durrës

samsung note 9

330 LEK

23 Tet 13:08 Telefona celular , Durrës

Shiten

16 Tet 14:34 Telefona celular , Durrës

Samsung ne shitje

120 LEK

17 Mar 10:50 Telefona celular , Durrës

Shes samsung note 9 345 mij lek

345 LEK

03 Shk 04:15 Telefona celular , Durrës

Iphone 8 64 GB OKAZION

259 LEK

31 Jan 18:19 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy S8 Edge

80 EUR

13 Gush 14:17 Telefona celular , Durrës

SAMSUNG A50 128gb memorie/4gb ram

17 000 LEK

13 Gush 14:00 Telefona celular , Durrës

SHITET SAMSUNG A50 128gb memorie/4gb ram

17 000 LEK

31 Maj 21:31 Telefona celular , Durrës

Blej note 9 per pjese

18 Maj 15:52 Telefona celular , Durrës

Samsung Note 10

500 EUR

30 Mar 16:19 Telefona celular , Durrës

Galaxy Note8

35 000 LEK

17 Nën 15:13 Telefona celular , Durrës

Galaxy note 8

280 EUR

11 Nën 23:24 Telefona celular , Durrës

Samsung galaxy note 8

35 000 LEK

19 Sht 19:11 Telefona celular , Durrës

Samsung S8 plus

315 LEK Çmimi me zbritje

13 Sht 10:41 Telefona celular , Durrës

Samsung note 9 sapo ardhur nga anglia

500 LEK

12 Sht 14:10 Telefona celular , Durrës

Samsung note 9 sapo ardhur nga anglia

500 LEK

10 Sht 17:15 Telefona celular , Durrës

Iphone 7 +

410 LEK

03 Gush 18:36 Telefona celular , Durrës

SHITET SAMSUNG GALAXY S8

3 000 LEK

15 Korr 22:13 Telefona celular , Durrës

Samsung s9 plus okazion

400 EUR

29 Qer 16:16 Telefona celular , Durrës

Iphone samsung huawei

20 LEK

20 Shk 10:46 Telefona celular , Durrës

Samsung S8 Plus

32 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Shk 11:55 Telefona celular , Durrës

Okazion ! Shitet samsung s6 edge + 32gb

25 000 LEK

30 Jan 17:28 Telefona celular , Durrës

Samsung S+ plus

35 000 LEK

04 Nën 14:46 Telefona celular , Durrës

Samsung note 9 anglia

600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

samsung 9 samsung 9

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione