Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone XS Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone XS | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Maj 12:53 Telefona celular , Tiranë

iPhone XS 64GB ❌ FaceID OFF ❌ 19900 Leke

19 900 LEK

26 Maj 07:37 Telefona celular , Tiranë

IPhone xs

180 EUR Çmimi me zbritje

Online
25 Maj 19:41 Dyqani Telefona celular , Tiranë

APPLE IPHONE XS

Online
20 Maj 21:31 Telefona celular , Tiranë

iphone xs

230 EUR

20 Maj 10:18 Telefona celular , Tiranë

iphone xs 64 gb

260 LEK

19 Maj 05:46 Telefona celular , Tiranë

Iphone Xs

220 EUR

Online
18 Maj 07:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone Xs

200 EUR Çmimi me zbritje

Online
17 Maj 16:26 Telefona celular , Tiranë

IPhone xs

200 EUR Çmimi me zbritje

Online
10 Maj 15:11 Telefona celular , Tiranë

iphone xs

240 LEK

09 Maj 10:43 Telefona celular , Tiranë

iPhone XS- 64GO

240 EUR

26 Pri 17:33 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE XS

26 500 LEK

15 Pri 17:41 Telefona celular , Tiranë

IPHONE XS 256GB

310 LEK

10 Pri 23:26 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs ne shitje

240 LEK

04 Pri 18:29 Telefona celular , Tiranë

iphone XS 256GB 100% bateri

300 LEK

25 Mar 12:31 Telefona celular , Tiranë

Iphone XS

300 LEK

15 Mar 11:52 Telefona celular , Tiranë

iPhone Xs 512 OKAZIO

220 EUR Çmimi me zbritje

01 Mar 20:33 Telefona celular , Tiranë

Shitet telefon apple

280 EUR

28 Shk 12:19 Telefona celular , Tiranë

iphon xs me icloud 100€

100 EUR

10 Shk 15:03 Telefona celular , Tiranë

iphon xs gjendje super me cmim super

25 000 LEK

05 Shk 13:25 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs 256gb

270 LEK Çmimi me zbritje

27 Jan 12:04 Telefona celular , Tiranë

Iphone Xs 256GB

300 EUR Çmimi me zbritje

Online
25 Jan 17:47 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs 64 gb

26 000 LEK

24 Jan 19:43 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs 64 gb

20 000 LEK

14 Jan 12:43 Telefona celular , Tiranë

shitet iphone xs 256gb

200 EUR

Online
07 Jan 09:47 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone xs 64gb

280 LEK

04 Jan 23:44 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs

200 EUR

04 Jan 13:32 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs

25 000 LEK

09 Dhj 17:36 Telefona celular , Tiranë

Iphone XS- gjendje shume te mire ✅

30 000 LEK

07 Dhj 11:38 Telefona celular , Tiranë

Iphone X

270 LEK

29 Nën 21:09 Telefona celular , Tiranë

Iphone XS 64 CE

250 EUR

29 Nën 16:11 Telefona celular , Tiranë

Iphone XS Okazion

200 EUR

26 Nën 20:26 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone X

21 Nën 16:15 Telefona celular , Tiranë

Iphone XS 64 okazion

200 EUR Çmimi me zbritje

09 Nën 12:21 Telefona celular , Tiranë

okazion xs gjengje 10/10

250 EUR

04 Nën 08:46 Telefona celular , Tiranë

okazion xs 25000 mije lek e pa diskutushme

25 000 LEK

03 Nën 12:59 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphon Xs 64 giga me face id edhe true tone

25 000 LEK

27 Tet 10:27 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs

20 000 LEK

26 Tet 12:40 Telefona celular , Tiranë

Okazione 2 cop xs me super cmime

28 000 LEK

22 Tet 18:26 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone Xs okazion

220 LEK

09 Tet 10:55 Telefona celular , Tiranë

Iphon xs me super cmim super gjendje

30 000 LEK

05 Tet 17:58 Telefona celular , Tiranë

Iphone XS 64 GB

300 LEK

25 Sht 18:30 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs

250 LEK

18 Sht 23:24 Telefona celular , Tiranë

Iphone XS 256 GB gjendja si i ri.

39 000 LEK

16 Sht 18:55 Telefona celular , Tiranë

Shes Iphone Xs

30 000 LEK

13 Sht 14:52 Telefona celular , Tiranë

Okazion iphone xs

200 LEK

02 Sht 15:45 Telefona celular , Tiranë

IPHON XS SUPER OFERTË ����

95 EUR

18 Gush 19:10 Telefona celular , Tiranë

Iphone XS 64GB

270 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone XS | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione