Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 8 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 8 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 21:35 Telefona celular , Tiranë

iphone 8 i kuq

270 LEK

20 Mar 18:33 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8

150 LEK

15 Mar 10:37 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8 64gb 135€

135 EUR Çmimi me zbritje

13 Mar 18:00 Telefona celular , Tiranë

Iphone

18 000 LEK

06 Mar 13:30 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8 64GB NEW

225 EUR Çmimi me zbritje

03 Mar 09:49 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 8

12 000 LEK

18 Shk 13:21 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8

200 EUR

29 Jan 17:24 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 8

170 LEK

26 Jan 00:51 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8

100 LEK

25 Jan 16:08 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 8

100 LEK

24 Jan 19:48 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8

120 LEK

24 Jan 19:47 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 8 gold

140 LEK

09 Jan 12:55 Telefona celular , Tiranë

IPHONE OKAZION

04 Jan 03:35 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 64 gb bateria 100%

180 LEK

28 Dhj 19:25 Telefona celular , Tiranë

OKAZION IPHONE 8

130 LEK

04 Dhj 16:34 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 8

199 LEK

26 Nën 19:39 Telefona celular , Tiranë

IPhone 8

150 EUR

24 Nën 11:04 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 me cmime okazion

155 EUR

23 Nën 13:43 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 64 gb

160 EUR

23 Nën 12:11 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 I zi 64GB

17 000 LEK

23 Nën 09:50 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 8

200 LEK

18 Nën 20:54 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8

210 LEK

10 Nën 18:02 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 64

165 EUR

29 Tet 22:24 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 8

200 LEK

18 Tet 12:52 Telefona celular , Tiranë

Shitet super gjendje okazion

140 LEK

16 Tet 01:20 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8 gold

140 LEK

08 Tet 21:42 Telefona celular , Tiranë

Apple Watch Se 44Mm

30 000 LEK

24 Sht 17:10 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8✅64GB✅Bateria 100%✅

200 EUR

17 Sht 18:21 Telefona celular , Tiranë

Shitur iPhone 8

150 LEK

08 Sht 18:05 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 64 gb

17 500 LEK

07 Sht 13:44 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 okazion

150 EUR

28 Gush 13:08 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 8 ne super gjendje.

19 000 LEK

20 Gush 13:08 Telefona celular , Tiranë

okazion iphone 8 256Gb

180 LEK

12 Gush 19:25 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8

16 000 LEK

04 Gush 00:25 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8

160 EUR

22 Korr 16:05 Telefona celular , Tiranë

IPhone 8 me icloud per pjese

60 EUR

19 Korr 23:01 Telefona celular , Tiranë

‼️OKAZION‼️ Iphone 8 64 Gb

16 000 LEK

13 Korr 19:53 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 64 GB

20 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 8 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione