Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 8 Plus Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 8 Plus | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:37 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8+

200 LEK

Sot 13:21 Telefona celular , Fier

Bokse origjinale Iphone 8+

1 500 LEK

Sot 08:27 Telefona celular , Korçë

Iphone 8+

28 000 LEK

Dje 22:01 Telefona celular , Korçë

Iphone 8 plus

30 000 LEK

Dje 15:11 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8+ 256 Gb

180 EUR

25 Mar 11:03 Telefona celular , Berat

Iphone 8 plus

250 LEK

16 Mar 12:42 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 8 PLUS

25 000 LEK

16 Mar 12:35 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 8 PLUS

28 000 LEK

09 Mar 11:50 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 plus

130 LEK

07 Mar 16:18 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 plus

20 000 LEK

07 Mar 15:01 Telefona celular , Vlorë

Iphone 8 plus

18 000 LEK

02 Mar 20:28 Telefona celular , Durrës

Iphone 8+

120 LEK

27 Shk 09:10 Telefona celular , Korçë

Iphone 8+

170 EUR

25 Shk 00:17 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8+

150 EUR

22 Shk 21:00 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8+ 256 gb me icloud

100 EUR

19 Shk 18:31 Telefona celular , Durrës

shitet iphone 8 plus

210 LEK Çmimi me zbritje

19 Shk 12:48 Telefona celular , Korçë

Iphon 8+

200 LEK

16 Shk 17:53 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8+ 64

180 EUR

16 Shk 15:48 Telefona celular , Korçë

Iphone 8+

220 EUR

13 Shk 23:44 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8+

80 EUR

09 Shk 14:10 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8S+

170 EUR

02 Shk 21:03 Telefona celular , Tiranë

aldi

230 LEK

01 Shk 20:46 Telefona celular , Tiranë

aldi

280 LEK

29 Jan 22:58 Telefona celular , Tiranë

Okazion iphone 8 plus gold

180 LEK

28 Jan 13:53 Telefona celular , Elbasan

Shiten telefonat

26 000 LEK

23 Jan 13:11 Telefona celular , Elbasan

Shitet Iphone 8+

15 000 LEK

21 Jan 11:06 Telefona celular , Elbasan

Shitet Iphone 8 plus

16 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 8 Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione