Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 7 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 7 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:09 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 32gb

7 500 LEK

Online
Dje 19:09 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 32gb

7 500 LEK

Online
Dje 17:18 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 32gb

7 500 LEK

Online
Dje 17:18 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 32gb

7 500 LEK

Online
Dje 16:31 Telefona celular , Korçë

iphone 7 jet black

8 000 LEK

01 Tet 10:47 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7+

17 000 LEK

30 Sht 19:48 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7 128GB Red (i kuq)

9 900 LEK Çmimi me zbritje

30 Sht 15:45 Telefona celular , Korçë

I phone7 per pjese

25 EUR Çmimi me zbritje

26 Sht 20:08 Telefona celular , Elbasan

iphone7 32gb

70 EUR

23 Sht 23:18 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7

70 EUR Çmimi me zbritje

12 Sht 03:04 Telefona celular , Tiranë

iphone 7

50 LEK

08 Sht 09:21 Telefona celular , Elbasan

shitet iphon 7 32GB

80 LEK

07 Sht 15:26 Telefona celular , Tiranë

OKAZION SHITET IP 7 SI I RI 100€

100 EUR

06 Sht 15:49 Telefona celular , Tiranë

Telefon (IPhone 7)

80 EUR

06 Sht 10:47 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 7

120 EUR

01 Sht 17:07 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphon 7 128g

100 EUR

26 Gush 10:51 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7 128gb Black

9 900 LEK

09 Gush 11:35 Telefona celular , Tiranë

iphone7

165 EUR

09 Gush 11:32 Telefona celular , Tiranë

iphone 7

115 EUR

09 Gush 11:32 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7

95 EUR

31 Korr 08:59 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 32gb

80 LEK

10 Korr 10:40 Telefona celular , Elbasan

Iphone 7 &iphone 6S

1 EUR

04 Korr 18:42 Telefona celular , Tiranë

iphone 7

1 500 LEK

04 Korr 18:42 Telefona celular , Tiranë

shes iphone 7

150 EUR

03 Korr 19:14 Telefona celular , Durrës

iphone 7 128 GB gjendja 11/10

120 LEK

17 Qer 15:39 Telefona celular , Tiranë

Iphon 7 2 cop me cmim super

8 500 LEK

15 Qer 12:30 Telefona celular , Lushnjë

IPHONE 7 32GB

140 LEK

15 Qer 05:36 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7 128Gb

160 LEK

28 Maj 09:02 Telefona celular , Shkodër

Iphone 7 ne gjendje perfekte

100 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 10:50 Telefona celular , Vlorë

Iphone 7

100 EUR

24 Maj 10:45 Telefona celular , Vlorë

iPhone 7

100 EUR

19 Maj 10:05 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7

125 LEK

17 Maj 11:41 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7 32GB

100 EUR

14 Maj 10:47 Telefona celular , Durrës

iPhone 7 (lexo pershkrimin)

6 500 LEK

13 Maj 11:00 Telefona celular , Gjirokastër

telefon iphone

40 LEK

13 Maj 09:56 Telefona celular , Gjirokastër

iPhone 7

26 Pri 22:33 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 7

1 LEK

25 Pri 13:57 Telefona celular , Pogradec

iPhone 7

100 EUR

25 Pri 00:49 Telefona celular , Durrës

Shitet

80 LEK

14 Pri 16:43 Telefona celular , Tiranë

Okazion shes iPhone 7

100 EUR Çmimi me zbritje

29 Mar 19:15 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7

70 LEK

29 Mar 16:12 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7

70 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 7 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione