Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 6s Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6s | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Tet 22:18 Telefona celular , Fier

Iphone 6s 64gb

40 EUR

15 Gush 21:24 Telefona celular , Fier

Celularet me te lire

85 EUR

25 Mar 13:47 Telefona celular , Fier

Iphone 6s

13 Sht 01:47 Telefona celular , Fier

Iphone 6s 128Gb

150 LEK

04 Gush 13:36 Telefona celular , Fier

shitet iphone 6s

120 LEK

11 Maj 16:38 Telefona celular , Fier

Shitet Iphone 6s

13 000 LEK

25 Pri 17:18 Telefona celular , Fier

shitet iphone 6s gold 64 gb

13 000 LEK

13 Mar 00:44 Telefona celular , Fier

Iphone 6s 64GB Gold

10 000 LEK

12 Mar 10:49 Telefona celular , Fier

Iphone 6s 64 giga i bardh

10 000 LEK

05 Mar 10:21 Telefona celular , Fier

Shitet

80 LEK

03 Shk 14:56 Telefona celular , Fier

Shitet iphone 6s 16 gb

120 LEK

11 Jan 14:32 Telefona celular , Fier

Iphone6s

100 LEK

02 Jan 11:47 Telefona celular , Fier

Shitet iphone 6s

80 LEK

22 Dhj 00:55 Telefona celular , Fier

U shit

15 000 LEK

21 Dhj 19:55 Telefona celular , Fier

Shitur

120 LEK Çmimi me zbritje

20 Nën 00:28 Telefona celular , Fier

iphone 6s 128gb

160 LEK

30 Tet 16:05 Telefona celular , Fier

Iphone 6s 64GB

165 LEK

05 Tet 10:16 Telefona celular , Fier

iphone 6s (64 gb)

60 LEK

05 Tet 09:16 Telefona celular , Fier

6s (gold)i bllokuar

60 LEK

19 Qer 16:55 Telefona celular , Fier

i phone 6s 64 Gb

120 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 17:15 Telefona celular , Fier

Iphone 6S (prodhim origjinal)

200 LEK

29 Pri 22:09 Telefona celular , Fier

iPhone 6s 64

150 LEK

25 Pri 20:57 Telefona celular , Fier

iPhone 6s (64)

150 LEK

16 Pri 15:45 Telefona celular , Fier

iPhone 6s

13 000 LEK

18 Shk 16:49 Telefona celular , Fier

iphone 6s

110 EUR

26 Jan 12:00 Telefona celular , Fier

Iphone 6s 069312112

150 LEK

26 Jan 11:48 Telefona celular , Fier

Iphone 6s

165 LEK

16 Dhj 14:35 Telefona celular , Fier

Kerkoj Qark per iphone 6s

1 LEK

04 Dhj 21:45 Telefona celular , Fier

Iphone 6s

150 LEK

21 Nën 11:18 Telefona celular , Fier

shitet iphone 6s

160 LEK Çmimi me zbritje

16 Gush 16:09 Telefona celular , Fier

IPHONE �� 6s. 64GB

370 EUR

07 Gush 17:49 Telefona celular , Fier

Telefona celular

180 EUR

05 Gush 12:14 Telefona celular , Fier

Iphone

170 EUR

01 Maj 19:19 Telefona celular , Fier

Okazionnn iPhone 6s

180 LEK

27 Pri 09:10 Telefona celular , Fier

Shitet Iphone 6s 32GB

245 EUR

22 Pri 00:08 Telefona celular , Fier

Shitet

300 EUR

10 Pri 15:25 Telefona celular , Fier

Iphone 6s 16 gb

20 000 LEK

25 Mar 08:42 Telefona celular , Fier

shitet 230 mij i pa diskutushem

230 LEK

24 Shk 11:38 Telefona celular , Fier

Okazion

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6s | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione