Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:22 Telefona celular , Fier

iPhone 8 Plus 64GB

180 LEK

Dje 17:32 Telefona celular , Fier

Iphone 13 Pro Max SHiTET

800 EUR

Dje 13:21 Telefona celular , Fier

Bokse origjinale Iphone 8+

1 500 LEK

21 Mar 11:44 Telefona celular , Fier

IPHONE X 64gb

220 LEK

15 Mar 14:37 Telefona celular , Fier

Iphone 12 pro max

650 EUR

15 Mar 11:32 Telefona celular , Fier

Iphone 12 pro max ne shitje

650 EUR

09 Mar 13:23 Telefona celular , Fier

iphone 11 pro max 64g

430 EUR Çmimi me zbritje

08 Mar 10:47 Telefona celular , Fier

Iphone 11 128gb

300 LEK Çmimi me zbritje

06 Mar 17:07 Telefona celular , Fier

Iphone xs 64 gb

230 EUR

23 Shk 13:16 Telefona celular , Fier

Iphone X Reballing

1 300 LEK Çmimi me zbritje

21 Shk 17:04 Telefona celular , Fier

Iphone 6s Plus

10 000 LEK

21 Shk 16:58 Telefona celular , Fier

Iphone 8

15 000 LEK

10 Shk 10:11 Telefona celular , Fier

Iphone 11 pro per pjes

100 EUR

09 Shk 17:20 Telefona celular , Fier

Iphone 11 Pro Max

500 EUR

05 Shk 18:42 Telefona celular , Fier

IPHONE 11pro ✅

370 EUR

05 Shk 13:59 Telefona celular , Fier

IPHONE 11 pro 256giga

370 EUR

28 Jan 17:03 Telefona celular , Fier

Iphone 11 64gb

38 000 LEK

28 Jan 00:33 Telefona celular , Fier

Shiten ose nderrohen

300 LEK

19 Jan 00:06 Telefona celular , Fier

Shiten 2 iphone 7plus

220 LEK

18 Jan 18:05 Telefona celular , Fier

Iphone 12 mini

340 EUR

15 Jan 22:13 Telefona celular , Fier

Shiten ose nderrohen

300 LEK

15 Jan 17:15 Telefona celular , Fier

2 telefona

120 LEK Çmimi me zbritje

14 Jan 20:34 Telefona celular , Fier

Shiten

300 LEK

12 Jan 15:16 Telefona celular , Fier

iphone 8 plus

240 LEK

12 Jan 15:13 Telefona celular , Fier

iphone 7

50 LEK

06 Jan 12:30 Telefona celular , Fier

Iphone X 64 GB BLACK

300 LEK

27 Dhj 20:18 Telefona celular , Fier

iPhone 11 Pro Max 256GB

580 EUR

18 Dhj 08:07 Telefona celular , Fier

2-telefona

260 LEK

15 Dhj 16:58 Telefona celular , Fier

Shitet iPhone 11 pro

12 000 LEK

29 Nën 14:31 Telefona celular , Fier

Iphone X

26 Nën 06:25 Telefona celular , Fier

eshtevi bllokuar

455 LEK

26 Nën 06:25 Telefona celular , Fier

eshtevi bllokuar

455 LEK

26 Nën 06:25 Telefona celular , Fier

13 pro

450 LEK

24 Nën 18:32 Telefona celular , Fier

instagram 9k

70 LEK

16 Nën 08:41 Telefona celular , Fier

iphone black

450 LEK

13 Nën 07:01 Telefona celular , Fier

iphone 7

60 LEK Çmimi me zbritje

03 Nën 20:06 Telefona celular , Fier

Iphine 12 64 g

400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione