Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alcatel Të gjitha në Shqipëria

Idol 2 S , 5
Idol 3 , 7
One touch , 1
Pixi 3 , 12
Pixi 4 , 18
Pop 3 , 4
Pop 4 , 8
Pop C5 , 7
Pop C7 , 14
Pop C9 , 2
Pop D1 , 10
Pop D5 , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Alcatel | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Mar 11:35 Telefona celular , Elbasan

Alcatel 2008G

1 LEK Çmimi me zbritje

12 Shk 20:09 Telefona celular , Tiranë

Tablet i ri Alcatel

105 EUR

11 Shk 20:12 Telefona celular , Berat

qqq

02 Shk 20:03 Telefona celular , Durrës

Alcatel U3

50 EUR

29 Nën 19:16 Telefona celular , Tiranë

Alcatel

22 Nën 23:05 Telefona celular , Berat

test

1 LEK

16 Nën 14:17 Telefona celular , Tiranë

Shes faqe instagrami

100 EUR

07 Nën 18:59 Telefona celular , Tiranë

Alcatel One Touch

6 000 LEK

15 Qer 15:37 Telefona celular , Tiranë

Tablet

50 EUR

07 Qer 15:08 Telefona celular , Berat

Celular super

2 000 LEK

04 Qer 23:26 Telefona celular , Elbasan

Alcatel

1 EUR

04 Qer 09:07 Telefona celular , Shkodër

��Xiaomi Redmi 9A

12 000 LEK

19 Dhj 10:17 Telefona celular , Tiranë

Tablet

95 LEK

26 Nën 09:33 Telefona celular , Kurbin

Telefon

200 EUR

25 Nën 19:50 Telefona celular , Kurbin

Telefon

200 EUR

28 Gush 15:36 Telefona celular , Tiranë

Shitet Alcatel S1

100 LEK

20 Korr 20:01 Telefona celular , Shkodër

TABLET 8 INCH

2 500 LEK Çmimi me zbritje

24 Qer 13:24 Telefona celular , Tiranë

ALCATEL 5029D 9000 Lekë

9 000 LEK

04 Qer 12:13 Telefona celular , Tiranë

Shitet android

90 LEK

03 Qer 15:24 Telefona celular , Tiranë

Shitet alcatel

7 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 16:59 Telefona celular , Tiranë

okazion

50 EUR

23 Maj 16:38 Telefona celular , Tiranë

Alcate 1

40 EUR

15 Tet 13:07 Telefona celular , Tiranë

Shitet Alcatel

5 000 LEK

12 Tet 08:48 Telefona celular , Tiranë

Shes Alcatel 4g

4 500 LEK Çmimi me zbritje

29 Gush 13:02 Telefona celular , Tiranë

Blue joy me butona te medhenj

50 LEK

11 Gush 11:06 Telefona celular , Durrës

Shitet Alcatel 1

5 000 LEK

17 Qer 03:16 Telefona celular , Kukës

Alcatel 3 2018

90 EUR Çmimi me zbritje

10 Shk 21:13 Telefona celular , Durrës

Alcatel

90 EUR

30 Jan 18:10 Telefona celular , Tiranë

Shitet telefon alcatel 1s

11 000 LEK

24 Jan 18:35 Telefona celular , Durrës

Alcatel 1s 2019

100 EUR

04 Jan 20:43 Telefona celular , Durrës

Alcatel 1s

125 LEK

02 Jan 22:01 Telefona celular , Tiranë

Shitet Alcatel 3V

69 EUR

26 Tet 19:49 Telefona celular , Tiranë

Shitet tel. Alcatel

3 000 LEK

26 Tet 19:36 Telefona celular , Tiranë

Shitet tel. Alcatel

3 000 LEK

03 Tet 21:50 Telefona celular , Berat

Alcatel

130 EUR

30 Sht 17:39 Telefona celular , Berat

mmbret

120 LEK

30 Sht 12:44 Telefona celular , Tiranë

Alcatel pop 4 ne kuti

20 Sht 16:04 Telefona celular , Berat

Celular

140 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Alcatel | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione