Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Telefona celular | Sony

28 Gush 08:54 ,

Sony Xperia L1 G3311

65 000 LEK

27 Gush 15:36 ,

Sony Xperia L1 G3311

85 000 LEK

27 Maj 18:09 ,

Sony z5

90 LEK Çmimi me zbritje

12 Pri 15:35 ,

Sony xz2

19 000 LEK

08 Mar 22:05 ,

Sony Z3

9 000 LEK

24 Tet 19:40 ,

Shitet/Nderohet

5 000 LEK

31 Gush 21:09 ,

Sony

390 EURNë fillim