Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Telefona celular | Markë tjetër | Xiaomi Redmi

21 Tet 19:14 ,

Shitet celulari

23 500 LEK

19 Sht 19:21 ,

Xiaomi Note 8T

190 LEK

08 Gush 20:16 ,

Redmi 8

120 LEKNë fillim