Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Telefona celular | LG | G4

08 Tet 11:39 ,

Smart

100 EUR

22 Gush 16:59 ,

Lg g4 europian

150 LEK

02 Shk 19:56 ,

Lg g4

10 000 LEK

17 Qer 16:49 ,

Lg G4

150 LEK

02 Dhj 12:45 ,

LG G4 32GB

160 LEK

10 Nën 19:07 ,

Okazion LG G4 I RI

18 000 LEK

29 Gush 11:49 ,

LG G4c OKAZION

80 EUR

27 Qer 11:07 ,

LG G4

20 000 LEK

24 Qer 12:27 ,

SUPER OKAZION LG G4

27 000 LEK

Në fillim