Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Telefona celular | LG | G2

01 Korr 15:12 ,

Telefon LG

20 000 LEK

11 Maj 12:05 ,

LG G2 D800

5 000 LEK

25 Shk 17:02 ,

LG G2

4 000 LEK

13 Shk 16:41 ,

shitet LG G2

110 LEK

24 Jan 09:59 ,

LG G2

130 EUR

24 Dhj 22:42 ,

Lg

100 LEK

10 Nën 20:48 ,

Lg G2

120 LEK

10 Nën 14:05 ,

LG G2

150 LEK

01 Nën 08:04 ,

Shitet

100 EUR

25 Tet 10:34 ,

shitet lg g2

150 LEK

23 Tet 11:11 ,

lg g2

100 LEK

02 Tet 12:26 ,

LG G2 32GB 4G

170 LEK

23 Maj 21:42 ,

LG G2

100 LEK Çmimi me zbritje

28 Pri 10:34 ,

LG G2 32 GIGA

120 LEK

19 Shk 08:49 ,

OKAZION LG G2

160 LEK

12 Shk 11:24 ,

Shes LG G2

50 LEK

18 Jan 19:47 ,

Lg G2

100 LEK

23 Nën 15:52 ,

Okazion lg

150 LEK

20 Nën 21:42 ,

Okazion lg

130 LEK

18 Nën 11:21 ,

Lg G2

130 LEK

17 Nën 12:16 ,

Okazion LG G2

140 LEK

09 Nën 11:34 ,

Lg G2

60 LEK Çmimi me zbritje

19 Tet 10:57 ,

LG G2 D802

22 000 LEKNë fillim