Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 8

13 Gush 19:46 ,

Iphone 8

36 000 LEK

10 Gush 15:04 ,

Shitet iphone 8

250 EUR

18 Korr 11:06 ,

Iphone 8

31 500 LEK

14 Korr 14:59 ,

Iphone 7+ 32GB

32 900 LEK

01 Korr 14:50 ,

Iphone 8

300 000 LEK

17 Qer 12:16 ,

Iphone 8

130 EUR

09 Qer 11:03 ,

Iphone 8

150 EUR

08 Qer 15:02 ,

Iphone 8

30 000 LEK

04 Qer 10:39 ,

Telefon

34 000 LEK

07 Maj 08:46 ,

Iphone 8 I zi

31 000 LEK

23 Pri 15:07 ,

Iphone 8 I Zi

31 000 LEK

Në fillim