Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Fiks në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Telefon fiks të përdorur dhe të ri në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet për telefon fiks të ndryshëm si telefon fiks të vjetër, telefon fiks TopCom, fax, telefon Voip, telefon fiks për koleksion, vintage, antik, dhe shumë lloje tjera në shitje. Gjej telefon fiks me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.13 Tet 22:41 Telefon fiks , Dibër

iPhone 6s

100 LEK

08 Korr 17:27 Telefon fiks , Durrës

iphone 6 128gb

85 000 LEK

05 Shk 12:24 Telefon fiks , Tiranë

Iphon6

11 000 LEK

21 Shk 09:50 Telefon fiks , Korçë

SAMSUNG GALAKSI s5

100 EUR

21 Shk 09:50 Telefon fiks , Korçë

Samsung galaksi s5

100 EUR


Jeni duke kërkuar për telefon fiks për zyre apo për kolkesionim? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të gjërë të telefonëve fiks të ndryshëm tëri dhe të përdorur në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Blej Telefon fiks në shitje në MerrJep.al


Gjej telefon fiks për zyre apo për shtëpinë tuaj. Blej telefonë fiks ë ju përshtatet në mesin e shumë njoftimeve për telefon fiks të vjetër, telefon fiks TopCom, fax, telefon Voip, telefon fiks për koleksion, vintage, antik, telefon dhe fax, motorola ht, telefon dore pa fije, telefon fiks ajror, telefon shtepie, telefon IP, radio komunikimi, telefon wireless, telefon faks dhe shumë të tjerë në shitje në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.


Shit telefon fiks në MerrJep.al


Nëse posedoni telefon fiks të ndryshëm të ri dhe të përdorur që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë me të dhënat e telefonit që dëshironi ta shisni dhe shpërndaj njoftime nëmesin e shumë shfrytëzuesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione