Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elektronika Shitet Blihet në Tropojë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet | Tropojë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Dhj 13:10 Konzolatë për lojëra , Tropojë

Oferte Gtand Theft Auto V

23 EUR

14 Shk 13:40 Telefona celular , Tropojë

iphone xs 64 Gb

350 LEK

13 Nën 16:12 Konzolatë për lojëra , Tropojë

SHITET PS4

250 EUR

27 Sht 02:04 Telefona celular , Tropojë

iphone11

480 EUR

16 Maj 02:10 Telefon fiks , Tropojë

instagram 19.5k

250 EUR

14 Maj 13:49 Telefona celular , Tropojë

6s+ 64 giga

18 000 LEK

13 Pri 13:24 Telefona celular , Tropojë

Iphone 7 32 GB

95 EUR

24 Shk 00:12 Telefona celular , Tropojë

iphone 8g

220 EUR

28 Nën 16:36 Telefona celular , Tropojë

Shitet 11 pro max

800 EUR

28 Tet 15:26 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Tropojë

Karte Memorie

12 LEK

24 Sht 16:38 Konzolatë për lojëra , Tropojë

Ps4

270 LEK

07 Gush 10:15 Telefona celular , Tropojë

iPhone 6a

70 EUR

26 Korr 23:34 Konzolatë për lojëra , Tropojë

Shitet ps4

300 EUR

14 Korr 14:59 Telefona celular , Tropojë

Iphone 7+ 32GB

32 900 LEK

10 Qer 10:47 Telefona celular , Tropojë

Iphone

50 EUR

21 Pri 00:37 Telefona celular , Tropojë

shes telefon LG

80 EUR

20 Pri 20:58 Telefona celular , Tropojë

shes telefon LG

80 EUR

14 Gush 22:29 Telefona celular , Tropojë

IPHONE 6s

15 000 LEK

03 Mar 11:46 Konzolatë për lojëra , Tropojë

Pes3

110 EUR

20 Shk 21:30 Telefona celular , Tropojë

iPhone 6 plus

20 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione