Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për celularë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Servis për celularë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Servis për celularë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Jan 12:29 Servis për celularë , Tiranë

Shitet

50 LEK

13 Jan 22:41 Servis për celularë , Tiranë

Samsung Note 9 128

345 EUR

13 Jan 11:47 Servis për celularë , Tiranë

Zhbllokim iCloud

12 345 LEK

23 Dhj 22:01 Servis për celularë , Tiranë

Telefona gjendja 10/10

1 LEK

28 Tet 23:10 Servis për celularë , Tiranë

Rafte per dyqan celularesh

300 LEK

27 Tet 17:50 Servis për celularë , Tiranë

kase fiskale

179 LEK

12 Tet 16:16 Servis për celularë , Tiranë

Zhbllokim ICLOUD 10-20 €

10 LEK

12 Tet 16:04 Servis për celularë , Tiranë

Zhbllokim ICLOUD 10-20 €

10 LEK

12 Tet 14:03 Servis për celularë , Tiranë

Samsung s9 super telefon

270 LEK

10 Tet 20:31 Servis për celularë , Tiranë

Zhbllokim ICLOUD 10-20 €

20 EUR

08 Tet 15:53 Servis për celularë , Tiranë

Zhbllokim ICLOUD 10-20 €

10 EUR

21 Gush 09:40 Servis për celularë , Tiranë

Ajfon 7 32gb gold ros

125 EUR

07 Korr 12:01 Servis për celularë , Tiranë

IPhone 7+super gjendje okazion

29 000 LEK

05 Maj 14:37 Servis për celularë , Tiranë

Arm gjahu

700 000 LEK Çmimi me zbritje

31 Mar 16:55 Servis për celularë , Tiranë

Telefona

12 LEK

31 Mar 11:34 Servis për celularë , Tiranë

telefona

12 LEK

23 Shk 17:09 Servis për celularë , Tiranë

21 dhjetori

250 000 LEK

22 Shk 11:43 Servis për celularë , Tiranë

PAJISJE PER SERVIS CELULARESH

1 700 EUR Çmimi me zbritje

14 Shk 16:40 Servis për celularë , Tiranë

ZHBLLOKIME ICLOUD

2 EUR

26 Jan 22:44 Servis për celularë , Tiranë

Qark iphone X

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për celularë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Servis për celularë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione