Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pjesë dhe Pajisje për Kompjuter | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Gjej Pjesë për kompjuter, laptopin apo tabletët tuaj në një vend. Shih njoftime për pjesë për kompjuter dhe pajisje të ndryshme si kamera për kompjuter, procesor, motherboard, mouse, mouse gaming, hard disk, çanta për laptop, kufje gaming, dhe shumëçka tjetër në shitje.
Sot 19:04 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Tiranë

EVGA 3060 12gb Karte Grafike GPU

34 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:54 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Tiranë

Ryzen 5600 CPU Procesor

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:02 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Tiranë

Dell type c charger

4 500 LEK

Sot 16:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Nvidia Quadro fx1500

1 000 LEK

Sot 16:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Karte Zeri sound Blaster

3 500 LEK

Sot 16:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Ram ddr3 Laptopi 4Gb

12 EUR

Sot 16:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Procesor corei5 4570 3.2ghz Gen 4

4 500 LEK

Sot 16:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Ram 8GB ddr3

27 EUR

Sot 16:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Type c - Type c CABLE

7 EUR

Sot 16:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

RAM Gaming 8GB ddr4 3200Mhz

35 EUR

Sot 16:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Motherboard Asus P8875-M

39 EUR

Sot 16:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Wireless Premium Hoco Speaker

2 900 LEK

Sot 16:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Karikues Laptopi

1 EUR

Sot 16:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Procesor Quad-core I5-2500 3.3GHz

25 EUR

Sot 16:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Procesor Quad-core i5-3470 3.2ghz

35 EUR

Sot 16:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Procesor Quad-core Q9400 2.66HHz

17 EUR

Sot 16:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Ekran te ndryshem per laptop

1 EUR

Sot 16:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Ekran Laptopi 17.3inc led slim 30pin

79 EUR

Sot 16:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Ekran Laptopi 15.6inc led slim 30pin

69 EUR

Sot 16:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Hdd 1Tb

35 EUR

Sot 16:47 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Procesor corei5 4590 3.3ghz Gen 4

45 EUR

Sot 16:47 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Procesor Quad-core I5-2400 3.1GHz

23 EUR

Sot 16:47 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Fier

Ram laptopi ddr3 4gb

15 EUR

Sot 16:18 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Tiranë

Cante Laptopi E RE

700 LEK

Sot 15:45 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Durrës

Ssd ne kuti

1 LEK

Sot 14:40 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Tiranë

Cisco

1 LEK

Sot 14:40 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Tiranë

Ekrane laptopi


Jeni duke kërkuar për pjesë dhe pajisje për kompjuterin apo laptopin tuaj? MerrJep.al ju ofron përzgjehje të madhe të pajisjeve të ndryshme për kompjuter dhe laptop, gjej pjesë që të duhen për kompjuter me çmimet më të volitshme.


Mijëra njoftime për pjesë dhe pajisje për Kompjuter dhe Laptop


Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për pajisje dhe pjesë të ndryshme për kompjuter dhe laptop në shitje. Shih mijëra njoftime për pjesë për kompjuter si kufje, kufje me bluetooth, kufje gaming, mouse, mouse gaming, monitor, router, tp link, kamer për kompjuter, procesor, hard disk, printer, boj printeri, motherboard, HDD, SDD, tastier apple, mouse apple, mouse me wifi, GTX dhe shumë pjesë tjera dhe pajisje të ndryshme për kompjuter dhe laptop në shitje. Filtro njoftimet apo kërko për pjesë për kompjuter që ju nevojitet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit pjesë dhe pajisje për kompjuter


Nëse posedoni pjesë dhe pajisje të ndryshme për kompjuter dhe laptop që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione