Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje të ndryshme Audio | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej pajisje të ndryshme audio të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për pajisje si kufje me bluetooth, subwoofer makine, radiomarrëse, mikrofon, kufje me wifi, bokse subwoofer, mikrofon akg, akordues, dhe shumë pajisje tjera të ndryshme. Blej pajisjet audio që të duhen me çmimet më të arsyeshme.Sot 04:52 Të tjera , Tiranë

Kasetofon per Volvo s60 2007

5 000 LEK

Dje 22:21 Të tjera , Fier

NAVI KENWOOD

50 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:05 Të tjera , Tiranë

Ore Dore per Meshkuj E Paperdorur

70 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:46 Të tjera , Kurbin

Shiten dy DoubleBass tip JBL

Dje 13:46 Të tjera , Kurbin

Shitet controller Pionner DDJ-SB3

1 LEK

Dje 13:44 Të tjera , Kurbin

Shiten bokse Electro Voice Tx 500W rms

1 LEK

Dje 08:35 Të tjera , Tiranë

Apple Homepod i zi

330 EUR

01 Qer 13:56 Të tjera , Tiranë

Aparate degjimi origjinale

400 EUR

31 Maj 20:17 Të tjera , Tiranë

Amplifik

700 EUR

30 Maj 16:59 Të tjera , Tiranë

KUFJE USB PLANTRONICS

2 000 LEK

30 Maj 16:59 Të tjera , Tiranë

Kufje Bluetooth - Huawei FreeBuds 3

4 500 LEK

30 Maj 10:29 Të tjera , Tiranë

Sony MDR 100 ABN nga Usa

199 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 07:25 Të tjera , Tiranë

Dbx

1 LEK

28 Maj 13:37 Të tjera , Pogradec

Mikser Audio Expelec MIX002SR

5 000 LEK

28 Maj 10:07 Të tjera , Tiranë

Amblifikator

200 EUR

28 Maj 09:18 Të tjera , Tiranë

Shiten Okazion 1850€

1 850 EUR

28 Maj 00:09 Të tjera , Tiranë

ADAM T7V

480 EUR

27 Maj 12:09 Të tjera , Tiranë

Airpods 2 generatioon

6 000 LEK

26 Maj 11:49 Të tjera , Tiranë

Project Series Usb Mix/ E RE

10 000 LEK

25 Maj 21:58 Të tjera , Tiranë

Përgjues gps gf-22

3 700 LEK

25 Maj 21:55 Të tjera , Tiranë

përgjues audio gps

1 700 LEK

24 Maj 20:47 Të tjera , Kukës

Pioneer DJM 750 pjes

1 EUR

24 Maj 20:35 Të tjera , Tiranë

Apple iPod Nano 5G, 16gb

50 LEK

23 Maj 08:59 Të tjera , Shkodër

Bokse profesional jbl

25 000 LEK

23 Maj 08:55 Të tjera , Shkodër

Spaceflover okazion

1 000 EUR

22 Maj 01:57 Të tjera , Tiranë

Bokse

1 EUR


Gjej pajsje të ndryshme audio në shitje. Shiko njoftimet për pajisje të ndryshme audio të reja dhe të përdorura në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisje të ndryshme audio dhe gjej ofertat më të mira.


Blej pajisje Audio të ndryshme në shitje


Nëse jeni duke kërkuar për pajisje të ndryshme audio, MerrJep.al ështëplatforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për bokse subwoofer, kufje me bluetooth, kufje me wifi, mikrofon të ndryshëm, mikrofon për studio, boks jbl, sistem audio, amplifikator kufjesh, mikrofon akg, kufje beats by dre, jbl origjinale, kasetofon pioneer dhe shumë pajisje tjera në shitje me çmimet më të volitshme. Gjej pajisjet audio që ju duhen në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit pajisje audio të ndryshme në Merrjep.al


Posedoni pajisje tëndryshme audio të reja apo të përdorura që dëhironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al në mesin e shumë vizitorëve dhe gjej blerësit e interesuar. Bëhu pjesë e mijëra shitësve online duke krijuar njoftime shpejt dhe leht për produktin që dëshironi të shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione