bokse | Shkodër | Elektronika | Pajisje Audio

06 Tet 11:49 ,

Bokse

60 000 LEK

12 Korr 11:47 ,

Shiten paisje muzike

400 EUR

18 Mar 22:16 ,

Bokse muzike

250 LEK

11 Nën 14:35 ,

Bokse dhe amplifik

12 000 LEK

10 Nën 12:00 ,

okaziooon

18 000 LEK

29 Shk 18:34 ,

Pajisje per Dj

1 100 LEKNë fillim